pergola LANITPLAST S7014

Pergoly na záhradu | Kód: LG2407
Akcia -17%

Pergola na záhradu, š 300 x d 300 x v 247 cm, prírodné drevo, tlaková impregnácia.

Dostupnosť
Skladom (11 ks)
Doručíme do 48h
Pôvodná cena
400,00 €
Ušetríte
70,00 € (17%)
330,00 €
275,00 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 330 bodov.

Záhradná drevená pergola, v ktorej nájdete príjemné miesto odpočinku v čím ďalej tým častejších horúcich letných dňoch. Na streche sú strešné fošne pre zatienenie. Drevo je ošetrené tlakovou impregnáciou, napriek tomu ho odporúčame ošetriť vhodnou povrchovou úpravou pre vonkajšie drevo (podľa vlastnej voľby) - tzn. protiplesňový náter plus napr. lazúra. Pergola má nosné stĺpy z profilov 90 x 90 mm, ostatné profily sú silné 30 mm.

Veľkou výhodou tohto modelu pergoly je to, že ju dodávame ako jednoduchú stavebnicu v jednom kartóne. Každý si ju môže bez problémov postaviť na záhrade sám, kde chce a kedy chce. Nie ste tak závislí na zložitom zháňanie odborné firmy alebo remeselníka, ktorý by pergolu na záhrade postavil. Jej stavba je pre slovenského majstra relatívne jednoduchá a zvládnu ju dve osoby.

Povrchová úprava:

Pri výrobe bolo použité tlakovo impregnované drevo. Jedná sa o veľmi účinnú a ekologicky šetrnú metódu pre ochranu dreva. Zriedené impregnačné soli sa vysokým tlakom v priemyselnej pretlakovej komore vtláčajú do vnútornej štruktúry dreva, takže ošetrené drevo má na konci tohto procesu vysokú vlhkosť a veľmi pomaly vysychá. Preto má tlakovo impregnované drevo špecifické vlastnosti, predovšetkým typickú nazelenalú, červenkastú, modrastú alebo sivou farbu. Na povrchu dreva môžu byť často malé šedivé / zelenkavé / biele škvrny. Často sa to najprv klasifikuje ako pleseň. Väčšinou sa jedná o neškodné kryštály soli, ktoré sa na povrchu kombinujú s živicovými zložkami z dreva. Tieto body časom zmiznú a stanú sa nepoznatelnými. Kryštály soli na povrchu sú považované za znak kvalitnej tlakovej impregnácie. Väčšie čierne bodky už môžu byť naozaj plesní, ktorá môže ľahko vzniknúť pri skladovaní impregnovaného dreva v uzavretých priestoroch alebo pri nedostatočnej ventilácii. K ich odstráneniu často stačí kefovanie. Silne postihnuté oblasti vydrhnite domácim čistiacim prostriedkom obsahujúcim chlór. Plesňové bodky sú len na povrchu dreva a sú úplne prirodzenou vlastnosťou tlakovo impregnovaného dreva.

Pred montážou musia byť všetky stavebné diely ošetrené hlboko pôsobiacim základným náterom (preventívna ochrana proti zamodraniu a plesni) a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Pre konečný náter použite aj vo vnútornom priestore poveternostne odolnou lazúru s dobrými fyzikálnymi vlastnosťami, ktorá ochráni drevo proti vlhkosti a slnečnému žiareniu. Lazúra by mala byť zároveň vodeodpudivá, svetlostála a vlhkosti odolná. Dbajte na to, aby lazúra mala dostatok farebného pigmentu, pretože inak by mohlo dôjsť k zošednutie dreva. Nepoužívajte žiadny lak! Nechajte si podrobne poradiť od odborného predajcu farieb, čo sa týka ochrany prírodného ihličnatého dreva a dodržujte pracovný postup výrobcu náterovej hmoty. Ďalší náter vykonávajte po dokonalom zaschnutí a vyvetraní. Dôkladnou ochranou dreva ovplyvníte zásadne životnosť Vášho dreveného výrobku !!

Základné vlastnosti:

  • prevedenie prírodné drevo
  • drevo je proti plesniam ošetrené tlakovou impregnáciou - zelenkavá farba
  • hrúbka profilov 3 cm
  • extrémne rýchla a jednoduchá montáž
  • vonkajšie rozmery š 300 x d 300 x v 247 cm
  • hmotnosť 310 kg

Upozornenie:

  • výrobok dodávame v rozloženom stave
  • produkt na obrázku môže obsahovať príplatkové príslušenstvo alebo prvky, ktoré nie sú obsahom základného balenia
  • tento produkt je určený výhradne pre nekomerčné domáce použitie

Rozměry balení:

  • balík 300 x 74 x 45 cm / 310 kg

Súbory

Hmotnosť 310kg
Kategória pergola
Výška (vonkajšia) 2,47m
Šírka (vonkajšia) 3,00m
Dĺžka (vonkajšia) 3,00m
Zastavaná plocha 9m2
Materiál konštrukcie drevo 45 mm
Farba drevo

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad LG2407 11
Externý sklad LG2407 0
Interný sklad LG2407 0
Interný sklad 10 LG2407 0
Interný sklad 7 LG2407 0
Interný sklad 8 LG2407 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu LG2407 0
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo vybavenie

Overený zákazník,

Ďakujem veľmi pekne, som spokojný,dobrá rýchla komunikácia.

Overený zákazník,

Tovar prišiel v poriadku,kupoval som elktrokolobežku Kuggo M2 pro,ale po rozbalení a nabití vyhodilo chyba E1 a nič nefungovalo,napísal som mail ,aký máme…

Overený zákazník,