Bioklimatická pergola INTRO NEO 4x3 m, hliník - voľne stojaci

Rojaplast | Voľne stojace | Kód: 9001-9784
Dostupnosť
Dočasne vypredané
termín doručenia vám upresníme telefonicky
2 015,00 €
1 679,17 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 2015 bodov.

Prémiová záhradná hliníková voľne stojaca bioklimatická pergola s rozmermi 4x3 metre predstavuje ideálny spôsob zastrešenia Vášho vonkajšieho posedenia.

Veľmi pevná a stabilná konštrukcia v antracitovej farbe RAL 7016, v matnej povrchovej úprave sa hodí do každého priestoru, nie je potrebné vŕtať do steny. Pergola je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, ktorý je ošetrený práškovou farbou, čo zaručuje odolnosť voči poveternostným vplyvom.

25 nastaviteľných otočných lamiel Vás ochráni nielen pred slnkom, ale aj pred dažďom. Lamely je možné otáčať od 0 °, kedy docielite úplne uzavreté strechy až do 135 °, vďaka čomu získate skvelú mobilitu a možnosť zatieniť slnko z akejkoľvek strany.

Lamely je možné ovládať jednoducho manuálne pomocou kľučky. Tá je navrhnutá tak, aby sa dala jednoducho nakloniť, aby pri otáčaní lamiel nedochádzalo k poškriabaniu konštrukcie pergoly. Zároveň je kľučka na konštrukcii umiestnená tak, aby pri doplnení pergoly o zásteny či panely nebránila v ľahkej manipulácii s týmito doplnkami.

K zvodu vody dochádza unikátnym drenážnym systémom priamo vo vnútri konštrukcie. Lamely sú schopné odviesť skutočne veľké množstvo vody až 17 l/m2 za hodinu. V zimných mesiacoch je potrebné ponechať lamely vo zvislej pozícii. Aj napriek tomu sú lamely schopné uniesť 10-15 centimetrovú vrstvu snehu, čo predstavuje záťaž približne 30 kg/m2. Toto zaťaženie však nemôže byť dlhodobé.

Ktorúkoľvek stranu pergoly je možné doplniť o zástenu. V ponuke máme trojmetrové a štvormetrové zásteny s hliníkovou konštrukciou a výplňou z textilenu, ktorá poskytne ochranu pred vetrom. Pergolu je tiež možné doplniť o tieniaci panel s fixnými horizontálnymi lamelami pre dodatočné súkromie a zatienenie.

Vďaka skvelým vlastnostiam, detailnému spracovaniu a modernému dizajnu bioklimatickej pergoly využijete vonkajšie posedenie oveľa častejšie.

Robustný stĺpik má rozmery 116x116 mm, pri inštalácii je potrebné počítať s pätkou stĺpika s rozmermi 160x160 mm. Pätka je z 8 mm hrubej ocele a je navyše zakrytá hliníkovým krytom s integrovaným drenážnym systémom. Vyvýšený hliníkový profil s pridanou hornou lištou ukrýva lamely tak, že z bočného pohľadu nie sú viditeľné a sú v jednej línii s profilom.

S bioklimatickou pergolou si môžete užívať maximum slnečných lúčov, zároveň sa môžete proti týmto lúčom aj chrániť správnym nastavením lamiel. Pergola tiež umožňuje jednoduchú ventiláciu priestoru a naopak dokonalý prístrešok v prípade dažďa.

HLAVNÉ VÝHODY

  • 25 hliníkových lamiel
  • flexibilnejšie lamely s uhlom otočenia od 0° do 135°
  • vyvýšená horná lišta hliníkového profilu - lamely nie sú vidieť ani pri otáčaní
  • integrovaný drenážny systém
  • celohliníková konštrukcia
  • nie sú viditeľné spojovacie prvky, skrutky - hladká konštrukcia

Hmotnost celkem 157 kg
Materiál balení karton
Výška výrobku 255 cm
Šířka výrobku 400 cm
Hloubka výrobku 300 cm
Rozměr balení 4 kartony (265x25x28 cm, 390x27x21,5 cm, 390x27x21,5 cm, 295x24,5x22,5 cm)
Nosnost 30 kg/m2 (10-15 cm sněhu)
Barva konstrukce antracit RAL 7016
Odolnost proti dešti ano
Zastavěná plocha 12 m2
Barva lamel antracit RAL 7016
Rozměr sloupku a tloušťka 116x116x1,5 mm
Rozměr lamel 166x34x1,4 mm
Ovládání manuální
Konstrukce (profily, sloupky, lamely) hliník
Rozměr hliníkového profilu a tloušťka 195x75x1,4 mm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Komunikácia k danej objednávke veľmi precízna.

Overený zákazník,

Zaujimavy tovar

Overený zákazník,

Všetko prebehlo ako malo - v pohode

Overený zákazník,