Vysokotlakový čistič Scheppach HCE 2400

Elektrická tlaková umývačka, výkon 2400 W, tlak 180 barov, 8-dielne príslušenstvo, pripojovacie prvky a hadice vybavené rýchlospojkami, samonasávacia funkcia, systém Autostop, madlo, veľké kolesá.

Predaj skončil

Scheppach HCE 2400 je veľmi výkonná tlaková umývačka, s ktorou hravo zvládnete väčšinu bežných aj náročnejších upratovacích prác. Vďaka bohatému osemdielnemu príslušenstvu sa môžete pustiť do akejkoľvek práce okolo domu, firmy, dielne alebo garáže. S talkovou umývačkouScheppach HCE 2400 ľahko umyjete svoje auto, terénnu štvorkolku, motocykel, záhradnú techniku, traktor alebo napríklad loď.

S vhodnými nadstavcami vyčistíte múrik, verandu, príjazdovú cestu alebo škáry v zámkovej dlažbe. Umývačka je vybavená silným motorom s výkonom 2400 W, ktorý umožňuje čerpadlu dosiahnuť maximálneho tlaku 180 barov, čo je dôležité pre ťažké upratovacie práce. Pre jednoduchú obsluhu sú pripojovacie prvky a hadice vybavené rýchlospojkami. Základné príslušenstvo, ako tlaková pištoľ, elektrický kábel a hadice sa dajú pri skladovaní pohodlne umiestniť priamo v držiakoch na umývačke.

Umývačka je vybavená čerpadlom so samonasávaciou funkciou. Umývačku tak možno pripojiť nielen ku kohútiku s tlakovou vodou, ale umývačka si môže sama nasávať vodu z vedra, suda alebo z inej nádrže. Nie ste tak pri umývaní obmedzení dostupnosťou vody z bežného vodovodného poriadku. Stroj je rovnako vybavený systémom Auto stop, kedy sa pri uvoľnení spínača na tlakovej pištoli takisto vypína motor. Pre jednoduchú manipuláciu a transport je umývačka vybavená madlom.

Špecifikácie

  • Motor: 230 V / 50 Hz
  • Príkon: 2400 W
  • Max. tlak: 180 bar
  • Čerpadlo: hliník, samonasávacie
  • Max. prietok: 450 l / hod
  • Total stop systém: Áno
  • Max. teplota vody: 50 ° C
  • Hmotnosť: 11 kg

Obsah balenia

  1. Tlaková umývačka SCHEPPACH HCE 2400
  2. 5m tlaková hadica
  3. Nádržka na saponát 0,56 l
  4. Čistič plôch
  5. Tlaková pištoľ s tryskou a predlžovacím nástavcom
  6. Turbo tryska
  7. Umývacia kefa
  8. Rotačná kefa
  9. Adaptér pre pripojenie príslušenstva iných značiek

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Skvely obchod, dokonca hned na druhy den po zadani objednavky ma telefonicky kontaktoval predavajuci osobne, ci som ochotna pockat par dni navyse na tovar,…

Overený zákazník,

ceny

Overený zákazník,

Rýchle dodanie a komunikácia

Overený zákazník,