Bazén vírivý MSPA Otium M-OT062

Marimex | Vírivky | Kód: 11400272
Dostupnosť
Skladom u dodávateľa (128 ks)
Termín dodania Vám upresníme
1 049,00 €
874,17 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 1049 bodov.


Štvorcová nafukovacia vírivka MSPA Otium M-OT062 má okrem vzduchových trysiek navyše 6 hydromasážnych trysiek, ktoré ponúkajú osviežujúcu masáž s nastaviteľným smerom a úrovňou tlaku. Do tejto vírivky sa pohodlne zmestí až 6 osôb. Výhodou je napríklad systém rýchleho ohrevu na 40 stupňov, premenlivá rýchlosť bubliniek, UVC technológie, časovač na úsporu energie, inteligentný filtračný systém či protišmykové dno.


Výhody oproti modelu MSPA Otium M-OT061:
Navýšenie výkonu filtračnej pumpy o 36 %: 1 325 l/h -> 1 800 l/h
Bezpečnejšie používanie: vďaka konštrukcii TURBOFAN cudzie objekty rýchlejšie prejdú okruhom
Dlhšia životnosť: nové spevnenie zaisťuje životnosť 10.000 hodín v nepretržitej prevádzke
Parametre vírivky
Počet osôb: 6 dospelých osôb
Vnútorný rozmer: 145 x 145 cm
Vonkajší rozmer: 185 x 185 cm (po naplnení vodou, tolerancia ± 5%)
Výška: 68 cm
Objem vody: 930 l
Trysky: 125 vzduchových trysiek + 6 hydro-jets trysiek
Masáž vzduchovými tryskami - 360 stupňový systém vzduchových trysiek plní vírivú vane tisíckami vzduchových bubliniek, rovnomerne rozmiestnené trysky vypúšťajú bublinky smerom do stredu vírivej vane, čím vytvárajú rovnomerný celotelový relaxačný zážitok
Hydromasážne trysky ponúkajú osviežujúcu masáž vodnými tryskami s nastaviteľným smerom a úrovňou tlaku. Zlepšuje kvalitu spánku uvoľnením stresu a stuhnutých kĺbov a svalov, čo znižuje nepohodlie v nočných hodinách. Rad Muse ponúka 3 sady (6 vodných trysiek) po obvode vírivej vane.
Filtračná jednotka: zabudovaná
Teplotné rozpätie ohrevu: max. 40°
Príkon ohrevu vody: 1 500 W
Výkon perličkovej masáže: 720 W
Variabilná rýchlosť bubliniek:
úroveň 1: 300W
úroveň 2: 500W
úroveň 3: 720W
Napájanie: 220-240V / 50Hz
Rýchlosť ohrevu vody: 1,5 – 2°C /hod
Filtračné čerpadlo: 600 W / 1 800 l /hod
Dĺžka napájacieho kábla: 5,1 m
Riadiaca a filtračná jednotka je zabudovaná do plášťa vírivky
Vlastnosti mobilnej vírivky MSpa Otium M-OT062
Farba škrupiny: modrá
Vonkajší materiál: RhinoTech Prémiové PVC - odolné a stále, šedá farba
UV lampa
SMART filtračný systém
ANTI-ICING
Antibakteriálny povrch
Energy Saving Timer
Whisper Quiet Tech
Protišmykové dno
Ozonátor (5,5 W, 30-50 mg/hod.)
Nafukovací kryt
Funkcia rýchlofukovania M-one
Diaľkové ovládanie MUSE
Riadiaca a filtračná jednotka je zabudovaná do plášťa vírivky
Zimná prevádzka
UV lampa
Vnútri ovládacej jednotky je zabudovaná mini sterilizačná komora s UVC LED lampou, ktorá zaisťuje, že každá kvapka vody v Mspa je pod neustálou ochranou - bez ohľadu na to, či sa v nej práve kúpu ľudia alebo nie. Testy ukazujú, že táto lampa dokáže za 4 hodiny zahubiť 52% baktérií. UV LED lampa nemôže poškodiť vaše oči ani pokožku, pretože je kompletne uzavretá vo vnútri čerpadla. Narozdiel od UVA alebo UVB žiarenia UVC nemá vplyv na životnosť. Vlnová dĺžka UVC žiarenia je starostlivo nastavená tak. aby neovplyvnila životnosť ostatných častí vane. Spotreba tohto UVC systému je veľmi nízka.


SMART filtračný systém
Filtračný systém SMART vás upozorní na výmenu alebo vyčistenie kartuše.


ANTI-ICING
Úplne nový systém ANTI-ICING bude neustále dohliadať na vašu vírivú vaňu a strážiť bezpečnú úroveň teploty. Pokiaľ teplota vody poklesne pod 1°C, ohrev sa automaticky spustí, pokiaľ teplota vody nestúpne na 3°C. Toto zabráni vode v zamrznutí a ochráni tak cirkulačný systém, čerpadlo a rúrky pred poškodením. Pri poklese teploty vonku pod 4°C je nutné pred nafúknutím nechať plášť vírivky aklimatizovať v teplej miestnosti po dobu 24 hod. Po nafúknutí je nutné ju ihneď napustiť vodou a zapnúť ohrev.


Antibakteriálny povrch
Vnútorná fólia vírivej vane obsahuje antibakteriálnu tkaninu, ktorá uvoľňuje baktericídnu zložku, ktorá v súlade s ISO 22196:2011 štandardom znižuje množenie baktérií o 99%.


Energy Saving Timer
Chcete mať k dispozícii hrejivú a útulnú vírivú vaňu presne kedy potrebujete? Žiadny problém. Teraz si môžete nastaviť čas, kedy sa má vírivka zobudiť a začať sa nahrievať. Pomocou novo vyvinutého integrovaného čipu ovládací panel umožňuje užívateľovi nastaviť čas, kedy sa má zapnúť vyhrievanie počas nasledujúcich 99 hodín.


Whisper Quiet Tech
Na rozdiel od ostatných značiek vírivých vaní, Mspa má veľmi tichý motor. Uloženie ovládacej jednotky vo vnútri tela vírivky v spojení s hluk absorbujúcou penou dokáže redukovať hluk na úroveň neporovnateľnú s konkurenčnými produktmi.


Protišmykové dno
Dno vnútornej fólie vírivej vane je pokryté pravidelne rozmiestnenými výstupkami, ktoré poskytujú dodatočné trenie a zabraňujú pošmyknutiu pri vstupe do vane a výstupe z nej.


Ozonátor
Jednoducho zapnite ozónový generátor stlačením tlačidla Ozone na ovládacom paneli pred použitím vírivky alebo po ňom. Udržíte tak svoju vírivú vaňu a seba počas relaxácie v perfektnom stave. Ozón je veľmi účinný dezinfektant, ktorý zabíja baktérie, vírusy a mikróby. Je 50x účinnejší ako chlór a dokáže tiež odstrániť zápachy a pomáha zmeniť zakalenú vodu na priezračne čistú.


Funkcia rýchlofukovania M-one
Od vybalenia vírivky do jej kompletnej inštalácie vám stačí jediný krok - stlačenie jedného tlačidla. Na rozdiel od predchádzajúcej verzie inštalácie nie je potrebné otáčok gombík, nie je potrebné dlho držať tlačidlo, nie je potrebné kontrolovať tlak na manometri. Vírivka sa sama začne nafukovať a sama skončí po dosiahnutí optimálneho tlaku. Môžete jednoducho stlačiť tlačidlo a odísť.
Nie je tu riziko prefúknutia, pretože integrovaný tlakomer nepretržite monitoruje tlak vzduchu a automaticky zastaví nafukovanie pri dosiahnutí optimálneho tlaku.


Zimná prevádzka
Prevádzka vírivky je garantovaná až do teploty -5 °C. Nízkym teplotám sú prispôsobené ako materiály vírivky a ovládacích prvkov, tak aj funkcie v spojení s prevádzkovými procesmi systému. Pre dokonalý pôžitok z relaxácie v zime stačí vírivku udržiavať aktivovanú a pokiaľ sa nepoužíva, zakryť ju plášťovým aj nafukovacím krytom. Pri poklese vonkajšej teploty pod 0 °C je pred nafúknutím potrebné nechať plášť vírivky aklimatizovať v teplej miestnosti po dobu 24 hodín. Po vynesení vírivky von, je nutné ju ihneď nafúknuť, napustiť vodou a zapnúť ohrev. Vo veľkom mraze neodporúčame dlhodobé používanie vírivky vonku.
Príslušenstvo SPA (obsiahnuté v balení vírivky):
vírivá vaňa s káblovým diaľkovým ovládačom
kryt vírivej vane s prackami
2x filtračná vložka (kartuša) s poťahom. Pre fungovanie vírivky môžu byť použité kartuše s poťahom aj bez poťahu.
základňa filtračnej vložky
nafukovacia hadica + uzáver s tlakomerom
adaptér vypúšťacieho ventilu
termoizolačná podložka
nafukovací kryt
montážny kľúč
sada záplat
návod na použi

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad 11400272 128
Externý sklad 11400272 0
Interný sklad 11400272 0
Interný sklad 10 11400272 0
Interný sklad 7 11400272 0
Interný sklad 8 11400272 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu 11400272 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

cena komunikacia

Overený zákazník,

Tovar bol dodaný velmi rýchlo. Spokojnosť.

Overený zákazník,

rýchle, prehľadné, dobrá komunikácia, pri probléme platby cez platobnú bránu

Overený zákazník,