záhradný domček SOLID ESTER 281 x 194 cm

Drevený domček, hrúbka steny 12 mm, vonkajšie rozmery š 281 x d 194 cm, vonkajšia zastavaná plocha 5,45 m2.

Dostupnosť
Expedícia do 7 dní
v niektorých prípadoch skôr
Pôvodná cena
771,00 €
Ušetríte
40,00 € (5%)
731,00 €
609,17 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 609 bodov.

Klasický pevný záhradný domček SOLID ESTER ponúka perfektný úložný priestor pre vaše záhradné náradie. Tento model má dve okná vo dverách. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave.

Systém stavby tohto domku:
Montáž je jednoduchá - konštrukcia je vyrobená zo stenových panelov a strecha z dosiek OSB. Jednotlivé panely sa zoskrutkujú k sebe.

Krátky popis domčeka:

  • dvojkrídlové dvere na pántoch
  • dodávané vrátane podlahy
  • 2x okno (presklenie z plexiskla)
  • tlakovo impregnované proti plesni
  • strešná lepenka súčasťou balenia
  • všetko potrebné kovanie je súčasťou balenia

Povrchová úprava domčeka:
Pred montážou musia byť všetky stavebné diely ošetrené hlboko pôsobiacim základným náterom (preventívna ochrana proti zamodraniu a plesni) a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Pre konečný náter použite aj vo vnútornom priestore poveternostne odolnou lazúru s dobrými fyzikálnymi vlastnosťami, ktorá ochráni drevo proti vlhkosti a slnečnému žiareniu. Lazúra by mala byť zároveň vodeodpudivá, svetlostála a vlhkosti odolná. Dbajte na to, aby lazúra mala dostatok farebného pigmentu, pretože inak by mohlo dôjsť k zošednutiu dreva. Nepoužívajte žiadny lak! Nechajte si podrobne poradiť od odborného predajcu farieb, čo sa týka ochrany prírodného ihličnatého dreva a dodržujte pracovný postup výrobcu náterovej hmoty. Ďalší náter vykonávajte po dokonalom zaschnutí a vyvetraní. Dôkladnou ochranou dreva ovplyvníte zásadne životnosť Vášho záhradného domčeka.

Skladovanie pred montážou:
Domček je vyrobený z kvalitného dreva a je dodávaný povrchovo neošetrený. Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Folie chráni drevo len proti znečisteniu. Skladujte preto stavebnú sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Základy domčeka:
Venujte prosím MIMORIADNU starostlivosť pri budovaní základu pre domček. Základ postavte tak, aby horná hrana základu presahovala asi 5 cm okolitý terén. Základ musí byť presne vyvážený do vodorovnej roviny a odvodnený, aby základové trámiky ležali v rovine. Aby bolo zabránené priamemu kontaktu so zemou a vniknutiu zemnej vlhkosti do trámikov, podložte trámiky pásiky z bitúmenové lepenky (nie sú súčasťou dodávky).

Pre trvanlivosť základu je nutné dodržať tieto najdôležitejšie predpoklady: podklad, pravouhlosť a presná rovina. S kvalitným základom vydrží Váš domček o mnoho rokov dlhšie. Nechajte si poradiť alebo základ zhotoviť odborníkom - stavbárom.

Povolenie k stavbe domčeka:
Drevený domček s pevnými základmi môže vyžadovať určité povolenia od miestnych úradov, preto radšej pred nákupom domčeku overte na stavebnom úrade aktuálnu situáciu s územným rozhodnutím (rozhodnutie o umiestnení stavby). Odporúčame na všetkých miestnych úradoch overiť platné predpisy pre oblasť plánovanej stavby domčeka, pretože stavba domčeka môže byť úradmi práve v mieste vašej záhrady z rôznych dôvodov obmedzená. Ak máte záhradku (pozemok) v nájme, tak sa musíte dohodnúť aj s jej majiteľom.

Doprava:
Domček dopravíme v rozloženom stave ako 1 paletu na hranici Vášho pozemku. Pri preprave sa NEDÁ používať vozidlo s odklápacím zadným čelom a následne paletový vozík. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho.

Rozmery balenia  1,06 x 1,86 x 0,62 m
Hmotnosť domčeka
 220 kg

Súbory

Hmotnosť 220kg
Výrobca SOLID
Kategória drevené domčeky
Zaťaženie strechy na sneh kg/m2
Plocha strechy 5,53m2
Sklon strechy 17o
Strešná krytina (obsah dodávky) strešná lepenka
Vnútorná plocha 4,77m2
Povrchová plocha k náteru 17,4m2
Hrúbka steny 12mm
Výška (vonkajšia) 2,10m
Výška dverí 1,66m
Výška steny 1,71m
Šírka dverí 1,26m
Šírka (vonkajšia) 2,81m
Dĺžka (vonkajšia) 1,94m
Zastavaná plocha 5,45m2
Dvere dvojkrídlové na pántoch
Farba drevo
Hrúbka strechy domčeka 12mm
Okná (materiál presklenia) plexisklo
Podlaha pribalená áno

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Skvely obchod, dokonca hned na druhy den po zadani objednavky ma telefonicky kontaktoval predavajuci osobne, ci som ochotna pockat par dni navyse na tovar,…

Overený zákazník,

ceny

Overený zákazník,

Rýchle dodanie a komunikácia

Overený zákazník,