Vyvýšený záhon Aksent Deluxe XL so sklenníkom a náradím

EXIT TOYS | Vyvýšené záhony | Kód: 52.15.06.00

Ak si chcete maximálne užívať pestovanie zeleniny a byliniek spoločne s vašimi deťmi, potom je tento stolček na to ako stvorený! Vďaka svojim veľkorysím rozmerom je pestovateľský stôl EXIT Aksent XL dokonalé pestovateľské "pole"! Naplňte si tento vyvýšený záhon (dodávaný vrátane geotextílie) zeminou a môžete ihneď začať sadiť. Je to ideálny spoločník pre vzdelávací spôsob výučby detí o prírode. Saďte, pestujte a polievajte si tak spoločne krásne kvietky, užitočné rastlinky či liečivé bilinky!

Dostupnosť
Expedícia do 7 dní
v niektorých prípadoch skôr
199,00 €
165,83 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 199 bodov.
Záruka: 2 roky

Ak si chcete maximálne užívať pestovanie zeleniny a byliniek spoločne s vašimi deťmi, potom je tento stolček na to ako stvorený! Vďaka svojim veľkorysím rozmerom je pestovateľský stôl EXIT Aksent XL dokonalé pestovateľské "pole"! Naplňte si tento vyvýšený záhon (dodávaný vrátane geotextílie) zeminou a môžete ihneď začať sadiť. Je to ideálny spoločník pre vzdelávací spôsob výučby detí o prírode. Saďte, pestujte a polievajte si tak spoločne krásne kvietky, užitočné rastlinky či liečivé bilinky! 

Pestovateľský stôl EXIT Aksent XL je pevný, stabilný stôl, ktorý zároveň poskytuje niekoľko výhod:

- môžete sa hrať postojačky čo umožňuje vyšší stupeň fyzickej aktivity ako pri statickej sedavej hre

- dovoľuje hrať sa viacerým deťom súčasne

- menšia prístupnosť domácim zvieratám, najmä mačkám

- jednoduchšie pozametanie okolo stola.

Pestovateľský stôl EXIT Aksent XL je vyrobený z škandinávskej borovice, čo je vysoko kvalitné drevo certifikované podľa FSC (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Toto brovicové drevo EXIT je impregnované pod vysokým tlakom, čo zaisťuje najdlhšiu možnú životnosť a drevo nevyžaduje ďalšie ošetrenie. Svojim moderným dizajnom, v kombinácii sviežej sivej a prírodnej farby sa tak bude krásne vynímať v každej záhrade či dvore.

Sadenie, obrábanie a zber úrody počas roka je vďaka dodávanému sklenník ako aj záhradnému náradiu veľmi jednoduché. Pomocou neho vytvoríte ideálne podnebie, kde vaša zeleninka a bylinky môžu prosperovať. Zároveň, im takto poskytnete tú najlepšiu možnú ochranu proti vetru, škodcom alebo aj prízemnému mrazu. 

Sklenník sa skladá z robustného rámu so syntetickými spojkami a silnou priesvitnou fóliou. Ľahko sa primontuje k stolčeku použitím spojovacieho materiálu, ktorý je súčasťou balenia. Tento sklenník má na boku suchý zips a môže sa jednoducho zrolovať a prichytiť hore, čím poskytuje ľahký prístup k samotnému pestovateľskému stolčeku. 

So záhradným náradím si deti môžu záhradkárčenie a starostlivosť o svoju vlastnú bylinkovú alebo zeleninovú záhradku maximálne užívať.  

Súprava záhradného náradia je vyrobená z kovu s drevenou rúčkou a pozostáva z:

  • lopatky
  •  hrablí
  •  rýľa 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ochotny personal

Overený zákazník,

Môj prvý nákup ale som mile prekvapený rýchlo a bez problémov super odporúčam aj cenovo je to 1.

Overený zákazník,

Dobra komunikacia

Overený zákazník,