Vysokotlakový čistič Riwall REPW 120 SET

Elektrická tlaková umývačka, výkon 1500 W, tlak 120 barov, bohaté príslušenstvo, pripojovacie prvky a hadice vybavené rýchlospojkami, samonasávacia funkcia, systém Total stop, madlo, kolieska.

Predaj skončil

Riwall REPW 120 SET je veľmi výkonná tlaková umývačka, s ktorou hravo zvládnete väčšinu bežných aj náročnejších upratovacích prác. Vďaka bohatému príslušenstvu sa môžete pustiť do akejkoľvek práce okolo domu, firmy, dielne alebo garáže. S talkovou umývačkou Riwall REPW 100 SET ľahko umyjete svoje auto, terénnu štvorkolku, motocykel, záhradnú techniku, traktor alebo napríklad loď. Nastaviteľná tryska vytvára plochý prúd vody, ktorý sa dá jednoduchým otáčaním trysky podľa potreby rozširovať. Turbo tryska vytvára silný rotujúci lúč vody, vďaka ktorému sa dajú odstrániť aj veľmi odolné nečistoty.

S vhodnými nadstavcami vyčistíte múrik, verandu, príjazdovú cestu alebo škáry v zámkovej dlažbe. Umývačka je vybavená silným motorom s výkonom 1500 W, ktorý umožňuje čerpadlu dosiahnuť maximálneho tlaku 120 barov, čo je dôležité pre ťažké upratovacie práce. Pre jednoduchú obsluhu sú pripojovacie prvky a hadice vybavené rýchlospojkami. Základné príslušenstvo, ako tlaková pištoľ, elektrický kábel a hadice sa dajú pri skladovaní pohodlne umiestniť priamo v držiakoch na umývačke.

Umývačka je vybavená čerpadlom so samonasávaciou funkciou. Umývačku tak možno pripojiť nielen ku kohútiku s tlakovou vodou, ale umývačka si môže sama nasávať vodu z vedra, suda alebo z inej nádrže. Nie ste tak pri umývaní obmedzení dostupnosťou vody z bežného vodovodného poriadku. Stroj je rovnako vybavený systémom Total stop, kedy sa pri uvoľnení spínača na tlakovej pištoli takisto vypína motor. Pre jednoduchú manipuláciu a transport je umývačka vybavená madlom.

Špecifikácie

 • Motor: 230 V / 50 Hz
 • Príkon: 1500 W
 • Max. tlak: 120 bar
 • Čerpadlo: hliník, samonasávacie
 • Max. prietok: 432 l / hod
 • Total stop systém: Áno
 • Max. teplota vody: 40 ° C
 • Hmotnosť: 6,3 kg

Obsah balenia

 1. Tlaková umývačka Riwall REPW 120 SET
 2. Tlaková pištoľ s rýchlospojkou
 3. Nástavec s otočnou nastaviteľnou tryskou
 4. Tlaková hadica 5 m
 5. Elektrický kábel 5 m
 6. Priehľadný vodný filter
 7. Nádržka s tryskou 0,5 l na saponát

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Skvely obchod, dokonca hned na druhy den po zadani objednavky ma telefonicky kontaktoval predavajuci osobne, ci som ochotna pockat par dni navyse na tovar,…

Overený zákazník,

ceny

Overený zákazník,

Rýchle dodanie a komunikácia

Overený zákazník,