Substrát Agro Floria na paradajky a papriky 40l

Substrát Agro na paradajky a papriky obsahuje biele a čiernej rašeliny, kokosové vlákna a perlit. Hydratačná zložka AQUA Cell® a Bentonit. Možné použiť aj pre pestovanie v nádobách alebo voľnej pôde, zabezpečuje rastlinám skvelú starostlivosť.

Predaj skončil

AGRO FLORIA na paradajky a papriky 40 L, je skvelý substrát pre pestovanie paradajok a paprík na málo priestranných miestach ako sú balkóny alebo terasy. Vďaka inovácii obalu je možné rastlinky sadiť priamo do zakúpeného substrátu a nemusíte substrát kamkoľvek premiestňovať do nádob. Postačí vrece otočiť, vytvoriť otvory, ktoré sú na obale naznačené a sadiť, teda OTOČ A SAĎ! Napriek tomu substrát je možné použiť aj pre pestovanie v nádobách alebo voľnej pôde, zaisťuje rastlinám skvelú starostlivosť po celú dobu rastu a kvetu. Obsahuje biele a čierne rašeliny, kokosové vlákna a perlit.

Hydratačná zložka AQUA Cell® spomaľuje vysychanie substrátu a zaisťuje rovnomerný rozvod vody celým koreňovým balom. Ílová zložka Bentonit poskytuje rastlinám dlhodobo vyrovnaný príjem živín. Kokosové vlákna pomáhajú k aby substrát nezľahol. Perlit zaisťuje prevzdušnenie substrátu a stabilizuje vlhkosť v pôde.

Kvetinový substrát obsahuje dávku živín a stopových prvkov na 6 týždňov rastu a bonusové prísady a preto vám pomôže pri pestovaní všetkých druhov izbových, balkónových a terasových kvetov v kvetináčoch.

Spôsob použitia:

  1. Pestovanie priamo v obale – OTOČ A SAĎ Umiestnite obal na určené miesto a otočte ho tak, aby zadná strana bola orientovaná nahor. Prerežte rezákom alebo nožom uhlopriečne 2 vyznačené štvorce. V týchto miestach odoberte cca 1 hrsť substrátu. Do vytvorenej priehlbiny vysaďte rastlinu, dosypte odobratým substrátom a zľahka pritlačte. Zalejte a následne udržujte substrát dostatočne vlhký.
  2. Pestovanie v nádobách – pri výsadbe rastliny do pestovateľskej nádoby alebo kvetináča nasypte substrát do výšky cca 2/3 a vložte rastlinu. Dosypte substrát a zľahka pritlačte. Riadne zalejte, aby došlo k spojeniu pôvodného balu s novým substrátom.
  3. Výsadba na záhonoch – pri výsadbe na záhonoch urobte zodpovedajúcu jamku, na dno nasypte trochu substrátu, zasaďte rastlinu a koreňový bal obsypu substrátom a pritlačte. Riadne zalejte a počas vegetačného obdobia udržujte substrát primerane vlhký.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo vybavenie

Overený zákazník,

Ďakujem veľmi pekne, som spokojný,dobrá rýchla komunikácia.

Overený zákazník,

Tovar prišiel v poriadku,kupoval som elktrokolobežku Kuggo M2 pro,ale po rozbalení a nabití vyhodilo chyba E1 a nič nefungovalo,napísal som mail ,aký máme…

Overený zákazník,