Podzemná nádrž UNGROUND-R 1000 čierna1000 l

Séria nádrží na dažďovú vodu UNGROUND R LINE je určená na zber, skladovanie a následnú distribúciu dažďovej vody. Ide o optimálne riešenie pre domácnosti, ale aj väčšie stavby na zavlažovanie vegetácie. Dažďovú vodu je možné využiť aj na iné činnosti a domáce práce pre ekologický chod domácnosti.

Dostupnosť
Na objednávku
dodanie tovaru upresníme
470,00 €
391,67 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 470 bodov.

Cena dopravy je pri  tomto produkte individualna!

Celá nádrž je vystužená pevnými zvislými rebrami a zaoblené dno je navyše spevnené vodorovným rebrom. Každá stena nádrže má dve rukoväte a spodná časť má otvory na vloženie vidlíc vysokozdvižného vozíka. Na vrchu nádrže sú dva kruhové revízne otvory s predlžovacími krúžkami a krytmi. Montáž krytu na nádrž je riešená pomocou 4 montážnych skrutiek, čo zabraňuje priamemu prístupu k nádrži. Prívodná PVC rúrka s priemerom 110 mm namontovaná na tesnenie je upevnená na menšom vstupnom predlžovacom prstenci šachty s priemerom 400 mm. Pod predlžovacím prstencom je tiež otvor s priemerom 290 mm s filtračným sitom. Väčší z revíznych otvorov má priemer 600 mm. Vo výstupnej časti nádrže, kde je inštalovaný odtok, je rovný povrch. Pozostáva z PVC rúrky s priemerom 110 mm a sifónu, ktorý je k nej pripevnený a pozostáva z troch 110 mm PVC kolien a rúrky. Nádrž smie byť inštalovaná len v peších priestoroch !!!


Nádrž je ešte možné doplniť o následovné : vsakovacie tunely, vytrací komín ku vsakovaciemu tunelu odvodňovacie rúry, odvodňovacie rúry s perforáciou, ponorné čerpadlo (nádž je na čerpadlo predpripravená, prdlžovacie krúžky majú predprípravu na prechod napajánia a vývod vody z nádrže)

Preferované je prevedenie v čiernej farbe. Po dohode je možné dodať aj v šedej farbe.

 

  • dĺžka : 1,85 m
  • šírka :  0,9 m
  • výška : 1,19 m
  • hmotnosť : 50 kg
  • kapacita : 1000 l

                     

Séria nádrží na dažďovú vodu UNGROUND R LINE je určená na zber, skladovanie a následnú distribúciu dažďovej vody. Ide o optimálne riešenie pre domácnosti, ale aj väčšie stavby na zavlažovanie vegetácie. Dažďovú vodu je možné využiť aj na iné činnosti a domáce práce pre ekologický chod domácnosti. Naše nádrže sú vyrábané technológiou rotačného odlievania, čo zaručuje ich úplnú tesnosť a odolnosť. Materiál použitý na ich výrobu je HDPE s vysokým obsahom recyklovaného materiálu, vďaka čomu sú šetrné k životnému prostrediu. Funkčnosť a životnosť našich nádrží na dažďovú vodu bola certifikovaná Institute of Technology and Life Sciences. Ich nízka hmotnosť nemá vplyv na odolnosť, čo je veľkou výhodou pri ich montáži. Každá z nádrží je vybavená kontrolným otvorom a montážnym poklopom. Špeciálne profilované dno umožňuje inštaláciu nádrží v priestoroch s hrozbpu vysokej spodnej vody. Ponúkame kapacity od 1 000 do 7 000 litrov.

Objem 1000
Materiál Plast
Barva Černá
Výška 119
Šířka 90
Délka 185
Váha 50.00

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

cena komunikacia

Overený zákazník,

Tovar bol dodaný velmi rýchlo. Spokojnosť.

Overený zákazník,

rýchle, prehľadné, dobrá komunikácia, pri probléme platby cez platobnú bránu

Overený zákazník,