Plotová latka G21 1,3 m orech mat. WPC

G21 | WPC plotové dosky | Kód: 635110
Bestseller

Plotová planka G21 vo farbe orech s rozmermi 135 x 9 x 1 cm je vhodná na použitie pri tvorbe kompletného plaňkového oplotenie okolo vášho domu alebo záhrady.

Dostupnosť
Skladom (50 ks)
Doručíme do 48h
4,60 €
3,83 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 5 bodov.
Plotová planka G21 vo farbe orech je vhodná na použitie pri tvorbe kompletného plaňkového oplotenie okolo vášho domu alebo záhrady.

plotová plaňka G21

Plotové plániky G21 z WPC materiálu spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy materiálov.

Pre svoju nadčasovosť je latkový plot G21 veľmi žiadanou variantom oplotenia domu. Poskytuje veľkú variabilitu a umožňuje vám tak vytvoriť širokú škálu zaujímavých možností finálneho prevedenia oplotenia. Plot sa veľmi ľahko montuje a má elegantný vzhľad a dlhú životnosť.

plotová plaňka

Materiál WPC (Wood plastic components)
je zmes tvorená z 60% z drevitých vlákien a zo 40% z plastu. S pomocou pôsobenia tlaku a teploty (extrudácie) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový.

Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalít dosiek z exotických drevín, zároveň sú ale výrazne cenovo dostupnejšie. Oplotenie z plotových plánik G21 teda navonok vyzerá ako z dreva, ale na rozdiel od drevených materiálov u nich nie je potrebné ďalšie údržby alebo náterov. Oproti klasickému plastu majú zase vysokú stálofarebnosť a sú odolnejšie voči teplotným výkyvom.

WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď.

WPC ploty G21 majú niekoľko nesporných výhod oproti plotom z iných materiálov:

Bezúdržbovosť - materiál nie je potrebné udržiavať alebo ošetrovať pomocou najrôznejších náterov a čistí sa jednoducho pomocou vody.

Stálosť - WPC materiál je prefarbený v celej hmote a tiež nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadovej vady ako napríklad hrče, apod.

Úspora nákladov - Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletný plot a jeho dlhá životnosť.

Variabilita použitia - plotové plániky ponúkame v rôznych prevedeniach, majú rôzne skosenie koncov plánik, vďaka čomu môžete plániky rôzne kombinovať a vytvoriť si tak originálne oplotenie okolo vášho domu alebo záhrady.

plotová plaňka
Parametre:

Rozmery plotové plániky (dĺžka x šírka x výška): 135 x 9 x 1 cm
Farebné prevedenie: orech

Okrem plotových plánik budete k tvorbe plotu potrebovať tiež nosník plánik G21, ktorý je dostupný vo farebných prevedeniach eben alebo orech.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad 635110 50
Externý sklad 635110 0
Interný sklad 635110 0
Interný sklad 10 635110 0
Interný sklad 7 635110 0
Interný sklad 8 635110 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu 635110 0
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Odporúčam

Overený zákazník,

Ochota

Overený zákazník,

rýchle vybavenie - super

Overený zákazník,