pirátský domček KARIBU JACK (82679) LG1804

Karibu | Deti na záhrade | Kód: LG1804

Detský drevený domček v pirátskom dizajne, vonkajšie rozmery š 125 x d 309 x v 150 cm, priestor pre pieskovisko.

Dostupnosť
Skladom (5 ks)
Doručíme do 48h
475,00 €
395,83 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 475 bodov.

Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.

Pirátsky domček KARIBU JACK je zaujímavý veľmi jednoduchou a rýchlou stavbou. Vďaka prefabrikovaným stenovým prvkom z dosiek z masívneho dreva s hrúbkou 14 mm a strešné konštrukci z ľahko a rýchlo položených drevených dosiek stojí domček behom chvíľky. Strecha je pokrytá zelenou strešnou fóliou. Veľkorysé otvory na bočných stenách a dverové a okenné otvory v prednej časti nie sú z bezpečnostných dôvodov uzavreté. Výška bočnej steny je 105 cm a celková výška 150 cm. Vaše deti budú domček milovať kvôli dobrodružstvu aj veľkorysému vnútornému priestoru. Zvláštnym prvkom domčeka je pirátska prístavba - predok, ktorá ohraničuje pieskovisko. Pieskovisko môže byť zakryté drevenou doskou a chránené pred kontamináciou listy alebo súsedovic mačkou. Pred pieskoviskom je vpredu ďalší stĺpik pre montáž pirátskej vlajky (nie je obsahom dodávky).

Povrchová úprava:
Všetky detské ihriská KARIBU dodávame od roku 2019 v prírodnom prevedení bez akýchkoľvek chemických úprav. Deti tak neprídu do kontaktu s chemikáliami používanými pri tlakovej impregnácii dreva. V našom detskom sortimente už nemáme žiadne tlakovo impregnované výrobky a významne tak prispievame k väčšiemu súzvuku našich produktov so životným prostredím! V prípade potreby je samozrejme možné drevo ošetriť hlboko pôsobiacim základným náterom a preventívnym náterom proti zmodraniu a plesni, a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Pre konečný náter použite aj vo vnútornom priestore poveternostne odolnú lazúru s dobrými fyzikálnymi vlastnosťami, ktorá ochráni drevo proti vlhkosti a slnečnému žiareniu. Lazúra by mala byť zároveň vodeodpudivá, svetlostála a vlhkosti odolná. Dbajte na to, aby lazúra mala dostatok farebného pigmentu, pretože inak by mohlo dôjsť k zošednutieu dreva. Nepoužívajte žiadny lak! Nechajte si podrobne poradiť od odborného predajcu farieb, čo sa týka ochrany prírodného ihličnatého dreva a dodržujte pracovný postup výrobcu náterovej hmoty. Ďalší náter vykonávajte po dokonalom zaschnutí a vyvetraní. Dôkladnou ochranou dreva zásadne ovplyvníte životnosť hojdačky. Povrchovú ochranu je nutné pravidelne opakovať a hojdačku tak udržiavať v dobrom stave.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Fólie chráni drevo iba proti znečisteniu. Skladujte preto stavebné sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Doprava:
Osobný odber na našich pobočkách je možný, však počítajte s veľkou hmotnosťou tovaru a s nutnosťou zodpovedajúceho prívesného vozíka alebo radšej dodávky (napr. Tranzitu). Ak si objednáte našu dopravu, tak hojdačku dopravíme v rozloženom stave najbližšie hranici vášho pozemku. Hojdačka bude zložená vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu so zloženou hojdačkou (napr. z miesta zloženia na záhradu, do garáže) si musí zabezpečiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie tovaru nezabezpečuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších modelov vopred počítajte s tým, že zabalený tovar môže predstavovať viacej paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg!

Upozornenie:

  • výrobok dodávame v rozloženom stave = montáž prevádzajte výhradne podľa montážneho návodu
  • produkt na obrázku môže obsahovať príplatkové príslušenstvo alebo prvky, ktoré nie sú obsahom základného balenia
  • tento produkt je určený výhradne pre nekomerčné domáce použitie

Rozmery balenia:

  • balík 1 - 121 x 110 x 19 cm / 47 kg
  • balík 2 - 122 x 60 x 18 cm / 20 kg

Súbory

Hmotnosť 67kg
Výrobca KARIBU HOLZTECHNIK
Kategória drevené domčeky
Odporúčaný vek od 3 do 12 rokov
Hracia veža nie
Hojdačka nie
Určenie unisex
Vrátane šmýkačky nie
Impregnácia nie
Odporúčaný počet zemných kotiev ks
Krajina pôvodu Nemecko
Výška (vonkajšia) 1,5m
Šírka (vonkajšia) 1,25m
Dĺžka (vonkajšia) 3,09m
Zastavaná plocha 3,86m2
Materiál konštrukcie drevo
Farba prírodná

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad LG1804 5
Externý sklad LG1804 0
Interný sklad LG1804 0
Interný sklad 10 LG1804 0
Interný sklad 7 LG1804 0
Interný sklad 8 LG1804 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu LG1804 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Všetko prebehlo ako malo - v pohode

Overený zákazník,

Velmi rychle vybavenie a dodanie, odporucam :)

Overený zákazník,

Tovar bol doručený expresne. Príjemná komunikácia so zástupkyňou obchodu, stolík kvalitný za prijateľnú cenu.

Overený zákazník,