pirátský domček KARIBU JACK (82679)

Karibu | Deti na záhrade | Kód: LG1804

Detský drevený domček v pirátskom dizajne, vonkajšie rozmery š 125 x d 309 x v 150 cm, priestor pre pieskovisko.

Dostupnosť
Skladom (5 ks)
Doručíme do 48h
Pôvodná cena
462,00 €
Ušetríte
55,00 € (12%)
407,00 €
339,17 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 339 bodov.

Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.

Pirátsky domček JACK je zaujímavý veľmi jednoduchou a rýchlou stavbou. Vďaka prefabrikovaným stenovým prvkom z dosiek z masívneho dreva s hrúbkou 14 mm a strešné konštrukci z ľahko a rýchlo položených drevených dosiek stojí domček behom chvíľky. Strecha je pokrytá zelenou strešnou fóliou. Veľkorysé otvory na bočných stenách a dverové a okenné otvory v prednej časti nie sú z bezpečnostných dôvodov uzavreté. Výška bočnej steny je 105 cm a celková výška 150 cm. Vaše deti budú domček milovať kvôli dobrodružstvu aj veľkorysému vnútornému priestoru. Zvláštnym prvkom domčeka je pirátska prístavba - predok, ktorá ohraničuje pieskovisko. Pieskovisko môže byť zakryté drevenou doskou a chránené pred kontamináciou listy alebo súsedovic mačkou. Pred pieskoviskom je vpredu ďalší stĺpik pre montáž pirátskej vlajky (nie je obsahom dodávky).

Povrchová úprava ihriska:
Všetky detské ihriská KARIBU dodávame od roku 2019 v prírodnom prevedení bez akýchkoľvek chemických úprav. Deti tak neprídu do kontaktu s chemikáliami používanými pri tlakovej impregnácii dreva. V našom detskom sortimente už nemáme žiadne tlakovo impregnované výrobky a významne tak prispievame k väčšiemu súzvuku našich produktov so životným prostredím! V prípade potreby je samozrejme možné drevo ošetriť hlboko pôsobiacim základným náterom a preventívnym náterom proti zamodraniu a plesni, a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Pri tomto spôsobe ošetrení dreva je nutné postupovať presne podľa pokynov výrobcu náteru.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s tovarom nie je vodotesný. Folie chráni drevo iba proti znečisteniu. Skladujte preto paletu s tovarom až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko, atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Informácie k montáži:
Balenie obsahuje všetok spojovací materiál - skrutky, plastové i kovové úchyty, okrem kotviacich prvkov (kotiev do zeme). Ihrisko stavajte výhradne podľa montážneho návodu. Okolo postaveného ihrisko ponechajte z bezpečnostných dôvodov voľný priestor min 200 cm. Dopadové plochy vysteľte hrubšou vrstvou štiepky, piesku alebo na ne uložte gumové dopadové dlaždice. Ihrisko nestavajte na betóne, dlaždiciach alebo podobných tvrdých plochách.

Doprava:
Tovar dopravíme v rozloženom stave najbližšie hranici vášho pozemku. Tovar bude zložený vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu s tovarom (napr. z miesta zloženia na záhradu, do garáže) si musí zabezpečiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie nezabezpečuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších produktov vopred počítajte s tým, že zabalený produkt môže predstavovať viac paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg!

Výrobok je určený len na súkromné ​​(domáce) využitie.

Rozmery balenia:
balík 1 - 121 x 110 x 19 cm / 47 kg
balík 2 - 122 x 60 x 18 cm / 20 kg


Súbory

Hmotnosť 67kg
Výrobca KARIBU Holztechnik GmbH. Nemecko
Kategória Detské ihriská
Odporúčaný vek od 3 do 12 rokov
Hracia veža nie
Hojdačka nie
Určenie unisex
Vrátane šmýkačky nie
Impregnácia nie
Odporúčaný počet zemných kotiev ks
Výška (vonkajšia) 1,5m
Šírka (vonkajšia) 1,25m
Dĺžka (vonkajšia) 3,09m
Zastavaná plocha 3,86m2
Materiál konštrukcie drevo
Farba prírodná

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad LG1804 5
Interný sklad LG1804 0
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Skvely obchod, dokonca hned na druhy den po zadani objednavky ma telefonicky kontaktoval predavajuci osobne, ci som ochotna pockat par dni navyse na tovar,…

Overený zákazník,

ceny

Overený zákazník,

Rýchle dodanie a komunikácia

Overený zákazník,