pavilón VITAVIA HELENA 8600 tm. šedý

VITAVIA GARDEN | Skleníky | Kód: LG649
Darček Akcia -20%

Pavilón ku stene, rozmer 266 x 334 cm, presklenie - PC + bezp. sklo 4 mm.

Dostupnosť
Expedícia do 7 dní
v niektorých prípadoch skôr
Pôvodná cena
3 375,00 €
Ušetríte
676,00 € (20%)
2 699,00 €
2 249,17 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 2699 bodov.

Špirálová tyč k paradajkám pozinkovaná 150 cm
+ ZADARMO k produktu

Pozinkovaná tyč k paradajkám je vhodná ako do skleníkov tak na záhradu. Používa sa pre pestovanie paradajok, ktoré pomocou tyče dostanú pevnú oporu pre pnutie rastliny.

Výrobca - VITAVIA GARDEN - Veľká Británia

Pavilony HELENA sú zaradené do kategórie PREMIUM. Pavilon je možné využívať aj ako jednoduchú zimnú záhradu alebo ako záhradný pavilón / zakrytú terasu. Jednoduché sklo 4 mm v stenách však nemá pre zimné mesiace dostatočnú tepelnú izoláciu. Nosná konštrukcia pavilonu je vyrobená z extrémne robustných eloxovaných hliníkových profilov.

Pavilon dodávame s týmto presklením:

 • Steny - kalené bezpečnostné sklo sily cca 4 mm. Kalená verzia skla zaisťuje jeho úplnú bezpečnosť - v prípade rozbitia sa sklenená výplň roztriešti na tisíce malých kúskov, čo zabráni prípadnému vážnemu zraneniu. To je veľmi dôležitá vlastnosť skleníka, ktorú ocenia predovšetkým rodičia malých detí pobehujúcich po záhrade.
 • Strecha - tepelno-izolačné dvojstenné komôrkové polykarbonátové dosky sily 10 mm. Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne) od nemeckého výrobcu. Na nerozbitnosť polykarbonátu od krupobitia poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov (pozri podrobné znenie záručných podmienok). Polykarbonát je do strešných profilov zasunutý, čo výrazne zvyšuje pevnosť a nosnosť strechy. Konštrukcia strechy v sebe obsahuje aj vstavaný odkvap. Voda z odkvapu je zvedená do dvoch plastových zvodov v predných rohoch skleníku s dĺžkou zvodu L = 1,75 m a s priemerom rúrky 32 mm.

Krátky popis:

 • šírka 334 cm
 • hĺbka 266 cm
 • výška 239 cm
 • plocha 8,88 m2
 • 2x strešné okno
 • tmavo sivá farba

Pavilon je vybavený dvojkrídlovými posuvnými dverami o rozmere 119 x 176 cm. Dvere sa dajú uzamknúť masívnym zámkom s patentným kľúčom (obsah štandardného balenia). Dvere možno umiestniť na bočnú alebo čelnú stenu skleníka. Pavilon je možné postaviť len na rovnú a pevnú betónovú, dláždenú alebo drevenú podlahu (terasu) alebo na klasickú murovanú (betónovú, tehlovú) podmurovku.

Doporučené vonkajšie rozmery podmurovky:

 • 268 x 344 cm

Upozornenie:

 1. Ak chcete postaviť murovanú alebo betónovú podmurovku, tak ju stavajte až po zakúpení pavilonu a po montáži oceľovej základne. Uvádzané rozmery pavilonu sú maximálne vonkajšie rozmery a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
 2. Vzhľadom k veľkej hmotnosti balenia pavilonu odporúčame, aby pri jeho prevzatí (pri dodaní prepravnou službou) bola prítomná fyzicky zdatnejšia osoba. Pavilon bude vyložený z nákladného vozidla zo zadného otváracieho čela a jeho ďalšia manipulácia vyžaduje paletový vozík alebo tzv "rudla". Súčasne majte predom pripravené miesto, kam pavilon po jeho zložení uložíte.
 3. V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov pavilonu (základňa, skrutky, apod.).

Pavilón dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v papierovom kartóne. Presklenie je zabalené v nevratné drevenej debne. Výrobok je určený pre súkromné (domáce) využitie.

Balené v 6 balíkoch o celkovej hmotnosti 264 kg.


Súbory

Hmotnosť 288kg
Výrobca Vitavia Garden
Str. okná 2x
Výška (vonkajšia) 2,39m
Šírka (vonkajšia) 2,66m
Dĺžka (vonkajšia) 3,34m
Zastavaná plocha 8,88m2
Dvere dvoukřídlé posuvné
Materiál konštrukcie hliníkový skleník
Farba šedá
Ukotvenie presklenia prosklení je zasunuté do hliníkových profilů

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Celková spokojnosť, nie je čo riešiť.

Overený zákazník,

Som velmi spokojný tovar dodaný do siedmich dní tak ako bolo v popise

Overený zákazník,

Všetko prebehlo bez problémov a rýchlo napriek predvianočnému zhonu...

Overený zákazník,