Mulčovacia kôra Agro 70l tehlová

Mulčovacia kôra Agro s obsahom 70 litrov je zložená z drvenej a triedenej kôry ihličnatých stromov. Pôsobí v záhonoch či okrasných záhradách dekoratívnym a estetickým dojmom a výrazným spôsobom obmedzuje rast burín na záhrade.

Predaj skončil
Mulčovacia kôra Agro obsahom 70 litrov je zložená z drvenej a triedenej kôry ihličnatých stromov. Pôsobí v záhonoch či okrasných záhradách dekoratívnym a estetickým dojmom a výrazným spôsobom obmedzuje, niekedy aj trvalo zamedzí rastu burín na záhrade. má aj ďalšie funkcie.

Veľmi dôležité je tiež udržanie dostatočnej vlhkosti v pôde, ktorú mulčovacia kôra pokrýva. Táto skutočnosť potom znižuje potreby zálievky, spotrebu vody a následne aj času a finančných prostriedkov. Často je používaná pre konifery, okrasné dreviny, trvalky aj popínavé rastliny a dreviny.

Mulčovacia kôra z borovice či smreku okrem iného napomáha k miernemu okysleniu pôdy, čo prospieva kyslomilnými rastlinám, ako sú azalky, rododendróny, vresy a vresovce a valná časť okrasných ihličnanov aj listnatých kríkov.

Špecifikácia:


Obsah: 70 l
Zloženie: drvená a triedená kôra ihličnatých stromov

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo vybavenie

Overený zákazník,

Ďakujem veľmi pekne, som spokojný,dobrá rýchla komunikácia.

Overený zákazník,

Tovar prišiel v poriadku,kupoval som elktrokolobežku Kuggo M2 pro,ale po rozbalení a nabití vyhodilo chyba E1 a nič nefungovalo,napísal som mail ,aký máme…

Overený zákazník,