Komplet automatického otvárania a zatvárania kurníka JOSTechnik HK-Bat 30x45 D

Automatické dvierka | Kód: 10327-11110
Dostupnosť
Skladom u dodávateľa (17 ks)
Termín dodania Vám upresníme
214,00 €
178,33 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 214 bodov.

Komplet automatického otvárania a zatvárania kurníka JOSTechnik HK-Bat 30x45 D

Automatické otváranie a zatváranie kurníku s dvierkami s rozmermi 30x45 cm . Jedná sa o kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierok so svetelným senzorom , časovačom a funkciou núdzového otvárania dvierok. Integrovaný LCD displej zaisťuje jednoduché nastavenie a zmenu časovania v prípade potreby. Vhodný až do teploty -30 °C .

JOSTECHNIK 23x34 D 3

Ako automatické otváranie kurníku funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurníka je elektronické zariadenie , ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurníka a večer ich zase bezpečne uzavrie . Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurník. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaša sliepka napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurníka zavrieť. Automatické otváranie kurníku Vám teda zaistí pohodlie, pokoj a tiež ochranu pre sliepky.

JOSTechnik HK-Bat ponúka niekoľko praktických funkcií:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurníka otvoriť av koľko zavrieť.
  • Svetelný senzor - dvierka kurníka sa budú otvárať a zatvárať v závislosti od denného svetla. V nastavení si môžete nastaviť citlivosť svetelného senzora a aj túto funkciu môžete kombinovať s časovačom. Pokiaľ plánujete automatické otváranie kurníka umiestniť dovnútra kurníka alebo na veľmi tmavé miesto, je možné k jednotke pripojiť externý svetelný senzor, ktorý vyvediete na vhodnejšie miesto.
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla
  • Funkcia núdzového otvorenia dvierok - dvierka sú vybavené špeciálnou ochrannou funkciou, ktorá reaguje na situáciu, pokiaľ sa počas uzatvárania dvierok pod nimi nachádza akékoľvek zviera. Akonáhle dvierkam bráni čokoľvek v ceste, motor sa automaticky zastaví a dvierka sa ihneď opäť otvoria . Uzatváranie sa takto niekoľkokrát automaticky opakuje, pokiaľ dvierkam v ceste nič nebráni . Tento unikátny systém zaisťuje absolútnu bezpečnosť a nie je možné, aby hydina dvierka akokoľvek zranila.

Rozmery dvierok

Rozmery celého systému zatvárania vrátane pojazdov sú 33 x68 cm . Rozmer samostatných dvierok je 30x45cm . Rozmerovo sú tieto dvierka ideálne pre sliepky a kačice.

automaticke-otváranie-a-zatváranie-jostechnik-text0540Technické prevedenie

JOSTechnik HK-Bat 30x45 D je praktická sada automatického otvárania kurníku a odolných dvierok. Toto zariadenie výkonný motor , ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou až 2 kg . Prístroj je vybavený odolným puzdrom , a tak zaisťuje ochranu pri poveternostnom podmienkach. Všetky potrebné informácie o nastavení sú prehľadne znázornené na LCD displeji . LCD displej prejde po určitej dobe nečinnosti do "režimu spánku", aby sa zvýšila životnosť displeja. Zariadenie znova "prebudíte" stlačením akéhokoľvek tlačidla.

Spôsob napájania 

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií alebo priamo zo siete cez 6V adaptér. Batérie aj adaptér sú súčasťou balenia. Životnosť týchto batérií je až 1 rok . Priamo na displeji sa zobrazuje ukazovateľ , vďaka ktorému si ľahko overíte stav nabitia batérií . P o výmene je životnosť určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť!

Napájanie JOSTechnik

Inštalácia

Automatické otváranie kurníku je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie . Automatické otváranie kurníka jednoducho pripevníte na vonkajšiu stranu vášho kurníka pomocou dodaného príslušenstva, pripojíte kábel k dvierkam , nastavíte časovač alebo svetelný senzor a môžete si dať nohy hore . Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Komplet automatického otvárania a zatvárania kurníka JOSTechnik HK-Bat 30x45 D

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad 10327-11110 17
Externý sklad 10327-11110 0
Interný sklad 10327-11110 0
Interný sklad 10 10327-11110 0
Interný sklad 7 10327-11110 0
Interný sklad 8 10327-11110 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu 10327-11110 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Komunikácia k danej objednávke veľmi precízna.

Overený zákazník,

Zaujimavy tovar

Overený zákazník,

Všetko prebehlo ako malo - v pohode

Overený zákazník,