Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína JOSTechnik HK-Bat 34x55 R

Automatické dvierka | Kód: 10115-10898
Dostupnosť
Skladom u dodávateľa (2 ks)
Termín dodania Vám upresníme
268,00 €
223,33 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 268 bodov.

Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína JOSTechnik HK-Bat 34x55 R

Automatické otváranie a zatváranie kurína s rámom a bezpečnostnými dvierkami s rozmermi 34x55 cm. Ide o kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierok so svetelným senzorom, časovačom a funkciou núdzového otvárania dvierok. Integrovaný LCD displej zaisťuje jednoduché nastavenie a zmenu časovania v prípade potreby. Vhodný až do teploty -30°C.

Ako automatické otváranie kurína funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurína je elektronické zariadenie, ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurína a večer ich zase bezpečne uzavrie. Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurín. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaše sliepky napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurína zavrieť. Akonáhle sú dvierka úplne spustené, automaticky sa uzamknú. Tento systém je navrhnutý tak, aby zabránil predátorom zdvihnúť dvere kurína. Automatické otváranie kurína Vám teda zaistí pohodlie, pokoj a tiež ochranu pre sliepky.

JOSTechnik HK-Bat ponúka niekoľko praktických funkcií:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurína otvoriť a v koľko zavrieť.
  • Svetelný senzor - dvierka kurína sa budú otvárať a zatvárať v závislosti od denného svetla. V nastavení si môžete nastaviť citlivosť svetelného senzora a taktiež túto funkciu môžete kombinovať s časovačom. Pokiaľ plánujete automatické otváranie kurína umiestniť dovnútra kurína alebo na veľmi tmavé miesto, je možné k jednotke pripojiť externý svetelný senzor, ktorý vyvediete na vhodnejšie miesto.
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla
  • Funkcia núdzového otvorenia dvierok - dvierka sú vybavené špeciálnou ochrannou funkciou, ktorá reaguje na situáciu, pokiaľ sa počas uzatvárania dvierok pod nimi nachádza akékoľvek zviera. Akonáhle dvierkam bráni čokoľvek v ceste, motor sa automaticky zastaví a dvierka sa ihneď opäť otvoria. Uzatváranie sa takto niekoľkokrát automaticky opakuje, pokiaľ dvierkam v ceste nič nebráni. Tento unikátny systém zaisťuje absolútne bezpečie a nie je možné, aby dvierka hydinu akokoľvek zranila.

 

Rozmery bezpečnostných dvierok

Rozmery celého rámu37x84 cm. Rozmer samostatných dvierok je 34x55 cm. Rozmerovo sú tieto dvierka ideálne pre sliepky alebo menšie kačice.

rozmery HK-BAT-FG

Technické prevedenie

JOSTechnik HK-Bat 34x55 R je kompletný systém automatického otvárania kurína zabudovaný v pevnom ráme. Toto zariadenie má výkonný motor, ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou až 2 kg. Prístroj je vybavený odolným puzdrom, a tak zaisťuje ochranu pri poveternostných podmienkach. Všetky potrebné informácie o nastavení sú prehľadne znázornené na LCD displeji. LCD displej prejde po určitej dobe nečinnosti do "režimu spánku", aby sa zvýšila životnosť displeja. Zariadenie znova "prebudíte" stlačením akéhokoľvek tlačidla.

Spôsob napájania

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií alebo priamo zo siete cez 6V adaptér. Batérie aj adaptér sú súčasťou balenia. Životnosť týchto batérií je až 1 rok. Priamo na displeji sa zobrazuje ukazovateľ, vďaka ktorému si ľahko overíte stav nabitia batérií. Po výmene je životnosť určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť!

Napajanie JOSTechnik

Inštalácia

Automatické otváranie kurína je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie. Celý rám vybavený dvierkami a jednotkou pre automatické otváranie a zatváranie kurína iba jednoducho pripevníte na Váš kurín pomocou štyroch dodaných skrutiek a máte hotovo. (Pred inštaláciou najprv odstráňte zo zadnej strany prepravnú poistku!!). Potom už len nastavíte časovač alebo svetelný senzor a môžete si dať nohy nahor. Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína JOSTechnik HK-Bat 34x55 R


Videonávod na montáž:

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad 10115-10898 2
Externý sklad 10115-10898 0
Interný sklad 10115-10898 0
Interný sklad 10 10115-10898 0
Interný sklad 7 10115-10898 0
Interný sklad 8 10115-10898 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu 10115-10898 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Komunikácia k danej objednávke veľmi precízna.

Overený zákazník,

Zaujimavy tovar

Overený zákazník,

Všetko prebehlo ako malo - v pohode

Overený zákazník,