hybridný domček KARIBU JUPITER A (93410) natur / antracit LG4028

Hybridný domček, sila steny 19 mm, rozmery š 213,5 x d 217,5 cm, vonkajšia plocha domčeka 4,62 m2 plechová strecha .

Dostupnosť
Na objednávku
dodanie tovaru upresníme
1 211,53 €
1 009,61 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 1212 bodov.

Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.

Tento unikátny hybridný záhradný domček JUPITER A spája tie najlepšie vlastnosti dreva a kovu, aby poskytol optimálnu kombináciu estetiky, odolnosti a znížených nákladov na údržbu. Konštrukcia tohto domčeka využíva vysoko kvalitné materiály, vrátane severského smreka s hrúbkou 19 mm, oceľových rohov a strechy z trapézového plechu.

Vďaka tejto inovatívnej kombinácii materiálov máte záruku trvanlivosti a odolnosti. Oceľové rohy a strecha z trapézového plechu poskytujú výraznú stabilitu a odolnosť voči náročným poveternostným podmienkam. Týmto spôsobom nie je iba vizuálne atraktívne, ale aj praktickým a dlhodobo udržateľným riešením pre váš vonkajší priestor.

Znížené náklady na údržbu sú ďalšou výhodou tohto záhradného domčeka v porovnaní s čisto drevenými variantmi. Táto kombinácia materiálov minimalizuje potrebu údržby, čo vám umožňuje naplno vychutnať si váš vonkajší priestor bez zbytočných starostí.

Montáž tohto domčeka je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť, čo znamená, že aj tí menej skúsení domáci majstri si s ňou poradia bez problémov.

Krátky popis:

 • drevené profily hrúbky 19 mm
 • strecha: trapézový plech 0,5 mm
 • oceľové rohy pre zvýšenú odolnosť
 • vonkajší rozmer š 213,5 x d 217,5 cm
 • vnútorný rozmer š 205 x d 209 cm
 • rozmer strechy š 229 x d 237 cm
 • dvojkrídlové dvere s kovovou zárubňou na pántoch s celkovou svetlosťou š 142 x v 176 cm
 • 3x okno v každom dvernom krídle (presklenie z plastového skla)
 • zámok dverí: cylindrický zámok s 3 kľúčmi
 • dodávané bez podlahy
 • v balení je všetko potrebné kovanie
 • obsahom balenia je základový tlakovo impregnovaný nosný podlahový rošt (rám) zo severskej borovice, na ktorý je možné rovno priskrutkovať podlahu
 • farba: prírodné drevo (domček) + antracitové - tmavo sivé oplechovanie

Základy domčeka:
Venujte prosím MIMORIADNU starostlivosť pri budovaní základu pre domček. Základ postavte tak, aby horná hrana základu presahovala asi 5 cm okolitý terén. Základ musí byť presne vyvážený do vodorovnej roviny a odvodnený, aby základové trámiky ležali v rovine. Aby bolo zabránené priamemu kontaktu so zemou a vniknutiu zemnej vlhkosti do trámov, podložte nosný rošt domčeka pásky z bitúmenovej lepenky (nie sú súčasťou dodávky). Pre trvanlivosť základu je nutné dodržať tieto najdôležitejšie predpoklady – podklad, pravouhlosť a presná rovina. S kvalitným základom vydrží domček o mnoho rokov dlhšie. Nechajte si poradiť alebo základ zhotoviť odborníkom-stavárom.

Podlaha:
Pokiaľ domček rovno staviate na dlažbe, betóne alebo inom pevnom a nosnom povrchu, tak podlahu nepotrebujete. Avšak ju odporúčame, je to z užívateľského hľadiska oveľa príjemnejšie, podlaha vám pomôže vytvoriť oveľa útulnejší a čistejší vnútorný priestor domčeka. Podlahový rám (rošt) z tlakovo impregnovanej severskej borovice, na ktorý sa dá priskrutkovať podlaha, je obsahom základného balenia domčeka. Pre stavbu podlahy nie je úplne nutné prikupovať originálnu podlahu, na podlahový rám je možné priskrutkovať podlahu z akéhokoľvek vhodného materiálu (palubky, OSB dosky a pod.), ktorý prirežete na požadované rozmery. Dokúpením originálnej podlahy ale získate istotu, že všetko „pasuje“ a ušetríte si tak časť práce. Položenie podlahy je nutné v prípade, že domček postavíte na mäkkom povrchu. Vlastná originálna podlaha sa skladá zo smrekových profilov s perom a drážkou. Podkladová konštrukcia (nosný rám) je potom tvorená 60 mm širokými, tlakovo impregnovanými podlahovými nosníkmi (už obsiahnuté v základnom balení). Originálne modely podláh nájdete v tomto eshope v menu montážne príslušenstvo KARIBU.

Povrchová úprava domčeka:
Tento model domčeka dodávame v prevedení prírodné drevo:

 • Prírodné drevo - pred montážou musia byť všetky stavebné diely ošetrené hlboko pôsobiacim základným náterom a preventívnym náterom proti zamodraniu a plesni, a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Na konečný náter použite aj vo vnútornom priestore poveternostne odolnú lazúru s dobrými fyzikálnymi vlastnosťami, ktorá ochráni drevo proti vlhkosti a slnečnému žiareniu. Lazúra by mala byť zároveň vodeodpudivá, svetlostála a vlhkosti odolná. Dbajte na to, aby lazúra mala dostatok farebného pigmentu, pretože inak by mohlo dôjsť k zošednutiu dreva. Nepoužívajte žiadny lak! Nechajte si podrobne poradiť od odborného predajcu farieb, čo sa týka ochrany prírodného ihličnatého dreva a dodržujte pracovný postup výrobcu náterovej hmoty. Ďalší náter prevádzajte po dokonalom zaschnutí a vyvetraní. Dôkladnou ochranou dreva ovplyvníte zásadne životnosť záhradného domčeka. Povrchovú ochranu domčeka je nutné pravidelne opakovať a domček tak udržiavať v dobrom stave.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Fólia chráni drevo len proti znečisteniu. Skladujte preto stavebnú sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Povolenie na stavbu domčeka:
Drevený domček s pevnými základmi môže vyžadovať určité povolenia od miestnych úradov. Preto radšej pred nákupom domčeka overte na stavebnom úrade aktuálnu situáciu s územným rozhodnutím (rozhodnutie o umiestnení stavby). Odporúčame na všetkých miestnych úradoch overiť platné predpisy pre oblasť plánovanej stavby domčeka, pretože stavba domčeka môže byť úradmi práve v mieste vašej záhrady z rôznych dôvodov obmedzená. Ak máte záhradku (pozemok) v nájme, tak sa musíte dohodnúť aj s jej majiteľom.

Doprava:
Osobný odber na našich pobočkách je možný, avšak počítajte s veľkou hmotnosťou domčeka as nutnosťou zodpovedajúceho prívesného vozíka alebo radšej dodávky (napr. tranzitu). Pokiaľ si objednáte našu dopravu, tak domček dopravíme v rozloženom stave najbližšie k hranici vášho pozemku. Domček bude zložený vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie k vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu so zloženým domčekom (napr. z miesta zloženia na záhradu, do garáže) si musí zaistiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie domčeka nezaisťuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších domčekov vopred počítajte s tým, že zabalený domček môže predstavovať viac paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg!

Upozornenie:

 • výrobok dodávame v rozloženom stave
 • produkt na obrázku môže obsahovať príplatkové príslušenstvo alebo prvky, ktoré nie sú obsahom základného balenia
 • tento produkt je určený výhradne pre nekomerčné domáce použitie

Rozmer balenia:

 • paleta - 238 x 120 x 35 cm / 222 kg
 • paleta - 240 x 23 x 16 cm / 31 kg

Súbory

Hmotnosť 253kg
Výrobca KARIBU HOLZTECHNIK
Kategória drevené domčeky
Zaťaženie strechy na sneh kg/m2
Plocha strechy 5,42m2
Sklon strechy 3o
Strešná krytina (obsah dodávky) áno
Vnútorná plocha m2
Povrchová plocha k náteru m2
Hrúbka steny 19mm
Typ strechy plechová
Stenové okno ks
Výška (vonkajšia) 2,09m
Výška dverí 1,76m
Výška steny 1,95m
Šírka dverí 1,42m
Šírka (vonkajšia) 2,13m
Dĺžka (vonkajšia) 2,17m
Zastavaná plocha 4,62m2
Dvere dvojkrídlové na pántoch
Farba drevo
Hrúbka strechy domčeka 0,5mm
Okná (materiál presklenia) plexisklo
Podlaha pribalená nie

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Seriozne jednanie a rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

Kvalita rýchlosť

Overený zákazník,

Rýchle dodanie a skvelá komunikácia s obchodom

Overený zákazník,