Hnojivo Agro Vitality Komplex extra silný 10 l

Agro | Hnojivá | Kód: 7027551

Základom Vitality Komplexu sú prírodné enzýmy vznikajúce v tráviacom ústrojenstve kalifornských dážďoviek rodu Eisenia, ktoré uľahčujú, ev. zrýchľujú transport živín z pôdy do rastlín aj procesy v rastlinách, zlepšujú využitie živín z pôdy a pomáhajú k zväčšeniu koreňovej plochy, následne aj nadzemnej časti rastliny.

Dostupnosť
Skladom (1 ks)
Doručíme do 48h
51,00 €
42,50 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 51 bodov.

HNOJIVO AGRO VITALITY KOMPLEX EXTRA SILNÝ 10 litrov & nbsp;

Je vhodné pre oslabené, nerastúce a zanedbané rastliny, pre všetky druhy izbových rastlín, drobného ovocia, zeleniny, okrasných rastlín a ďalších rastlín na záhrade. Urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami. Výborne sa hodí na oživenie vzhľadu rastlín, ktoré obnovia svoj pôvodný vzhľad a začnú vytvárať nové výhonky.

Základom Vitality Komplexu sú prírodné enzýmy, vznikajúce v tráviacimi ústrojenstve kalifornských dážďoviek rodu Eisenia, ktoré uľahčujú, ev. zrýchľujú transport živín z pôdy do rastlín aj procesy v rastlinách, zlepšujú využitie živín z pôdy a pomáhajú k zväčšeniu koreňovej plochy, následne aj nadzemnej časti rastliny. Rastliny reagujú zvýšenou tvorbou koreňového systému a následne zelenej hmoty.

Ďalšie významnou zložkou Vitality Komplexu sú humínové a fulvinové kyseliny . Obmedzujú únavu pôdy a jej vyčerpanie, vytvárajú podmienky pre tvorbu humusu, sprístupňujú živiny pre rastliny, ktoré sú dôležité pre základnú výživu rastlín.
Poslednou účinnou zložkou Vitality Komplexu sú základné živiny - dusík, fosfor, draslík - a mikroprvky .

Vitality Komplex podporuje rast rastlín, zvyšuje tvorbu kvetu u plodovej zeleniny a ovocia, priaznivo ovplyvňuje veľkosť a chuť plodov a dokonca zvyšuje aj obsah vitamínu C.


 

Hnojivo

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad 7027551 1
Externý sklad 7027551 0
Interný sklad 7027551 0
Interný sklad 10 7027551 0
Interný sklad 7 7027551 0
Interný sklad 8 7027551 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu 7027551 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Komunikácia k danej objednávke veľmi precízna.

Overený zákazník,

Zaujimavy tovar

Overený zákazník,

Všetko prebehlo ako malo - v pohode

Overený zákazník,