Hnojivo Agro Kristalon Start 0.5 kg

Mikroprvky pôsobí na rastliny ako vitamíny a umožňujú rastlinám rýchlejší štart v počiatočnom štádiu rastu, nárast zelenej hmoty a rovnomerný rast vďaka nízkemu obsahu solí v hnojive. Kristalon Štart je použiteľný pre zeleninu, drobné ovocie i okrasné r

Predaj skončil
AGRO Kristalon START & nbsp; 0,5 KG je vodorozpustné univerzálne hnojivo s mikroprvky , určené pre prihnojovanie izbových, balkónových i vonkajších rastlín & nbsp; na začiatku vegetácie a v období intenzívneho rastu. Mikroprvky pôsobí na rastliny ako vitamíny a umožňujú rastlinám rýchlejší štart v počiatočnom štádiu rastu, nárast zelenej hmoty a rovnomerný rast vďaka nízkemu obsahu solí v hnojive.

Kristalon Štart je použiteľný pre zeleninu, & nbsp; drobné ovocie i okrasné rastliny. U nekvitnúcich rastlín & nbsp; je hnojivo použiteľné celoročne. Má anti-chlorotické účinky vďaka horčíka a mikroprvkům.

Aplikujte Kristalon vždy raz za 14 dní zálievkou v období vegetácie do konca augusta. Na jeseň & nbsp; predĺžime intervaly na 3 týždne, v zime hnojíme raz za mesiac.

Dávkovanie: 2 odmerky (2x10 g) hnojiva do 10 l vody

Balenie 0,5 kg pre 500 l zálievkyMomentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ochota

Overený zákazník,

rýchle vybavenie - super

Overený zákazník,

- všetko zafungovalo tak ako malo

Overený zákazník,