Hnojivo Agro Kristalon Gold vo fľaši 200g

Špeciálne HNOJIVO AGRO Kristalon GOLD 0,5 KG s aktívnym fosforom SUPER P má unikátne zloženie s aktivátorom kvitnutia (75 % fosforu v osobitnej forme polyfosfátov).

Predaj skončil
Špeciálne HNOJIVO AGRO Kristalon GOLD vo fľaši 200 g s aktívnym fosforom SUPER P má unikátne zloženie s aktivátorom kvitnutia (75 % fosforu v osobitnej forme polyfosfátov), ktoré je podľa výskumu pre rastliny prijateľnejšie a ešte účinnejšie. Aktivuje ich bohatšie kvitnutie, ovplyvňuje vyfarbenie a množstvo plodov . Zaisťuje rastlinám výbornú kondíciu a udržuje ich v intenzívnom raste. Mikroprvky v hnojive, napr. bór, molybdén, meď, železo, mangán, zinok, pôsobia na rastliny blahodarne ako vitamíny.

Kristalon je univerzálny a preto vhodný pre všetky druhy vnútorných a vonkajších rastlín od drobného ovocia až po okrasné kríky či izbové kvety.

Aplikácia je rýchlejšia a bezpečnejšia. Len dolejete vodu, pretrepete, nariedite a zalievate zálievkou 1x týždenne v období vegetácie na mierne vlhký substrát alebo do misky. Možno tiež prihnojovať postrekom.

Balenie 0,2 kg pre 200 l zálievky.


Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

komunikacia rychlost moznost platit benefitovymi bodmi

Overený zákazník,

rýchle dodanie zodpovedali na všetky moje otázky pred nákupom

Overený zákazník,

SUPER OBCHOD!

Overený zákazník,