Hnojivo Agro Floria Likvidátor travní plsti 7.5kg

Agro | Hnojivá | Kód: 702708

Likvidátor trávnej plsti je špeciálny trávnikové hnojivo vyrobené z čisto prírodných surovín.
Obsahuje základné živiny, napr. Dusík, fosfor, draslík pre zvýšenie odolnosti trávnika voči suchu, železo pre sýto zelené sfarbenie listov tráv, Je obohatené b

Dostupnosť
Skladom (2 ks)
Doručíme do 48h
22,00 €
18,33 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 22 bodov.
HNOJIVO AGRO FLORIA likvidátor trávnu plsť 7,5 KG . & Nbsp; Likvidátor trávnej plsti je špeciálny trávnikové hnojivo vyrobené z čisto prírodných surovín . Obsahuje & nbsp; základné živiny , napr. dusík, fosfor, draslík pre zvýšenie odolnosti trávnika voči suchu, železo pre sýto zelené sfarbenie listov tráv, Je obohatené baktériami žijúcimi v pôde, ktoré urýchľujú rozkladný proces trávnej plsti. Obmedzuje rast machov a burín.

Mykorhízne huby v hnojive sú pre trávnik prirodzeným pomocníkom. Zväčšujú plochu koreňov, čo rastlinám umožňuje lepší príjem živín a vody. Trávnik sa vďaka nim stáva silnejšie a odolnejšie. Živiny obsiahnuté v hnojive sú pomocou mikroorganizmov priebežne prevádzané na formu dobre prijímanou rastlinami. Východiskové látky sa pôsobením mikroorganizmov pomaly rozkladajú a tým je dosiahnutý prirodzený dlhodobý účinok po dobu 2 mesiacov.

S likvidáciou trávnej plsti začnite na jar, kedy je jej v trávniku prebytok. Ideálne je použitie aspoň 2 x za rok na jar a na jeseň v dávke 0.5 kg na 10 m2. Aplikáciu hnojiva vykonávajte za sucha. Na menšie plochy rozhodením z ruky a na väčšie plochy pomocou posypového vozíka, zaistíte si rovnomernejšie aplikáciu.

Likvidátor trávnej plsti použite všade tam, kde plochu kosíte mulčovacím a robotickými kosačkami alebo aj tam, kde nechcete vykonávať pravidelnú vertikutáciu. Likvidátor je jedinečný produkt, ktorý nemá na trhu konkurenciu!
Hnojivo

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad 702708 2
Externý sklad 702708 0
Interný sklad 702708 0
Interný sklad 10 702708 0
Interný sklad 7 702708 0
Interný sklad 8 702708 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu 702708 0
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ochota

Overený zákazník,

rýchle vybavenie - super

Overený zákazník,

- všetko zafungovalo tak ako malo

Overený zákazník,