Záhradný domček GLOBEL 108 ANTRACIT so strešným oknom

Nová značka v našej ponuke. Popredný špičkový výrobca, značka Globel INDUSTRIES. Spoločnosť Globel INDUSTRIES je aktuálne najväčším výrobcom plechových domčekov na svete. Kovový záhradný domček na náradie, 1x strešné okno, š 295 x d 237 x v 203 cm, zast. plocha 6,99 m2, farba antracit.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
516,00 €
430,00 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 516 bodov.
Záruka: 2 roky

Výrobca - Globel INDUSTRIES - Austrália

Záhradné domčeky najvyššej kvality pre zákazníkov, ktorí ocenia robustnú konštrukciu a vysokú úroveň dielenského spracovania.

Menej obvyklý tmavo šedý alebo kovovo strieborný dizajn dopĺňajú výnimočnú pozíciu týchto domčekov na svetovom trhu. Domčeky Globel sú navyše ako jediné na slovenskom trhu kompletne vyrobené z tepelne pozinkovaného plechu. Jedná sa o klasickú technológiu zinkovanie najvyššej kvality, kedy je oceľový plech na krátku chvíľu ponorený do vane z roztaveným zinkom, ktorý potom v tenkej vrstvičke zostane na povrchu ocele a chráni ju tak pred koróziou. Ide o oveľa kvalitnejšie metódu ako v poslednej dobe obvyklé elektrolytické zinkovanie. Domček je možné použiť na uskladnenie záhradkárskych, športových, bazénových, grilovacích, kempingových, motoristických a ďalších potrieb.

Všetky domčeky Globel sa od bežnej produkcie odlišujú aj jedinečným presvetlením strechy, ktorým je opatrený každý model. Pevné zabudované strešné okno je vyrobené tak, že jeden plechový diel strechy je nahradený rozmerovo zhodným dielom zo sklolaminátu. Vďaka presvetlenie strechy je v domčeku dostatok svetla.

Záhradný domček Globel 108:

 • klasická sedlová strecha
 • 1x pevné strešné okno
 • čelné vnútorné posuvné dvojkrídlové dvere o rozmere š 1050 x 1690 mm
 • vonkajšie rozmery š 295 x d 237 (hĺbka) x v 203 cm
 • výška steny 178 cm
 • farba antracit
 • hmotnosť domčeka je cca 107 kg
 • záruka proti prehrdzaveniu plechu je 10 rokov

Domček je možné postaviť na akúkoľvek rovnú a pevnú plochu (betón, dlažba, drevené koly), prípadne na podlahovú dosku (OSB, palubovky) uloženú na trámiky položenej na zemné skrutky = najjednoduchší a najrýchlejší, aj keď nie najlacnejšie riešenie.

Upozornenie:
Ak máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení domčeka a jeho presnom zamerania. Uvádzané rozmery domčeka sú max. Vonkajšie rozmery domčeka (resp. pôdorys strechy) a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.

Balenie:

 • balík 1 - 184 x 82 x 10 cm
 • balík 2 - 295 x 155 x 10 cm
 • hmotnosť 107 kg
Súbory na stiahnutie

 

 

Zastavaná plocha 2,19m2
Dĺžka (vonkajšia) 1,75m
Šírka (vonkajšia) 2,33m
Výška (vonkajšia) 1,98m
Dvere posuvné dvojité
Šírka dverí 1,05m
Výška dverí 1,69m
Materiál konštrukcie pozinkovaný plech 0,6 mm
Hrúbka steny domčeka pozinkovaný plech 0,25 mm
Záruka 10 rokov na prehrdzavenie skrz
Hmotnosť 79 kg
Farba antracit

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie

Overený zákazník,

Odporúčam

Overený zákazník,

Ochota

Overený zákazník,