Filtrácia piesková ProStar 2 m3/h PLUS

Marimex | Pieskové filtrácie | Kód: 10604267

Piesková filtrácia.

Dostupnosť
Dočasne vypredané
termín doručenia vám upresníme telefonicky
109,90 €
91,58 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 110 bodov.

Piesková filtrácia ProStar Plus 2 je svojim výkonom vhodná pre bazény do objemu 8 m3. Ideálnym príslušenstvom je teda predovšetkým pre menšie bazény.

Ako funguje piesková filtrácia:
Piesková filtrácia ProStar Plus 2 sa vo svojom princípe inšpirovala prírodou - tu sa tiež dažďová voda mení v krištáľovo čistú pramenitú vodu vďaka filtrácii v priepustných vrstvách horniny. V pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytávajú aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia len čistá, filtrovaná voda. Dôležité je preto často filtračný piesok preplachovať, aby sa nečistoty v piesku neusádzali. Odporúčame preplach filtrácie minimálne raz týždenne.

Zloženie a popis pieskovej filtrácie:
Filtračný systém pieskovej filtrácie ProStar Plus 2 sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa zmestí 10 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylenu (PP). Je bez švov, odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaných v bazénoch. Okrem dizajnu poteší tiež svojimi kompaktnými rozmermi, prakticky zabudovaným čerpadlom so sitom hrubých nečistôt priamo v tele nádoby. Šesťcestný ventil ponúka mimo iného aj odľahčenú polohu pre zimnú odstávku.

Parametre:

  • manometer: áno
  • predfilter: malý
  • spínacie hodiny: nie (vodotesný vypínač)
  • priemer filtra / filtračná plocha: 140 mm / 250 cm2
  • rozmery (VxŠ): 70 x 35 cm / šírka vrátane tŕňa: 52 cm

Obsah balenia:

  • piesková filtrácia
  • 2 ks bazénových hadíc (dĺžka 3 m, ? 32 mm)
  • návod

Upozornenie:
Štandardne je piesková filtrácia dodávaná bez filtračného piesku. Pokiaľ tento produkt nemáte, odporúčame si ho zakúpiť súčasne s pieskovou filtráciou.

Odporúčanie na zníženie nákladov na prevádzku:
Pokiaľ využívate zníženú sadzbu elektriny (tzn. nočný prúd), môžete filtráciu zapnúť v dobe, kedy je táto tarifa aktívna. K filtrácii si môžete v hobby marketoch či na internete dokúpiť spínaciu hodinovú zásuvku, ktorá filtráciu v nastavenú dobu vypne a zapne. Môžete tým podstatne znížiť náklady na prevádzku.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bezproblémový nákup, pri tovare 800 eur očakávam dopravu zdarma, čo aj bola, iné obchody mali pri tomto tovare dopravu 15 eur, čiže jasné, že nakupim tu. Ešte…

Overený zákazník,

rychlost dodania

Overený zákazník,

Výborné ceny Rýchle vybavenie objednávky Doprava zadarmo

Overený zákazník,