drevený domček KARIBU QUBIC 1 + prístavok 226 cm (79847) natur

Drevený domček, hrúbka steny 19 mm, vonkajšie rozmery š 484 / 246 x d 246 cm, vonkajšia plocha 11,91 m2, prístavok.

Dostupnosť
Skladom (2 ks)
Doručíme do 48h
3 523,00 €
2 935,83 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 3523 bodov.

Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.

Dizajnovo zaujímavý záhradný domček v modernom štýles plochou strechou. Domček je vyrobený z drevených profilov hrúbky 19 mm perfektne vyfrézovaných zo severského smreku. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave, kde steny tvoria jednotlivé profily, ktoré iba sesadíte k sebe a zoskrutkujete, strechu tvorí drevené dosky sily 16 mm. To garantuje extrémne jednoduchú montáž, ktorú zvládne každý domáci majster.

Táto verzia domčeku obsahuje prístavok dĺžky 226 cm montovateľný sprava.

Krátky popis:

 • hrúbka profilov 19 mm
 • vonkajšie rozmery: 484 / 246 x 246 cm
 • vnútorné rozmery: 238 x 238 cm
 • podlahová plocha: 5,66 m2, uzavretý priestor: 12 m3
 • veľkosť sokla (základu): 242 x 242 cm
 • výška steny: 201 cm
 • výška hrebeňa: 214 cm
 • strecha: plochá strecha, dosky 16 mm (246 x 246 cm)
 • strešná plocha: 6,0 m2, sklon strechy: 0o
 • dvere: posuvné 110,4 x 183,3 cm (svetlosť dverí: 105 x 179 cm)
 • všetka presklenia dverí sú z plexiskla
 • plochá strecha:
  • požiadavka na samolepiace ALU-bitúmenové role (1x5 m): 3 role

Základy domčeka:
Venujte prosím MIMORIADNU starostlivosť pri budovaní základu pre domček. Základ postavte tak, aby horná hrana základu presahovala asi o 5 cm okolitý terén. Základ musí byť presne vyvážaný do vodorovnej roviny a odvodnený, aby základové trámiky ležali v rovine. Aby bolo zabránené priamemu kontaktu so zemou a vniknutiu zemnej vlhkosti do trámikov, podložte nosný rošt domčeka pásky z bitúmenové lepenky (nie sú súčasťou dodávky). Pre trvanlivosť základov je nutné dodržať tieto najdôležitejšie predpoklady - podklad, pravouhlosť a presná rovina. S kvalitným základom vydrži domček o mnoho rokov dlhšie. Nechajte si poradiť alebo základ nechtajte zhotoviť odborníkom - stavbárom.

Podlaha:
Ak domček rovno staviate na dlažbe, betónu alebo inom pevnom a nosnom povrchu, tak podlahu nepotrebujete. Avšak ju odporúčame, je to z užívateľského hľadiska oveľa príjemnejšie, podlaha vám pomôže vytvoriť útulnejši a čistejši vnútorný priestor domčeka. Podlahový rám (rošt) z tlakovo impregnované severskej borovice, na ktorý sa dá priskrutkovať podlaha, je obsahom základného balenia domčeka. Pre stavbu podlahy nie je úplne nutné prikupovať originálnú podlahu, na podlahový rám možno priskrutkovať podlahu z akéhokoľvek vhodného materiálu (palubovky, OSB dosky), ktorý prirežete na požadované rozmery. Dokúpením originálne podlahy ale získate istotu, že všetko "pasuje" a ušetríte si tak časť práce. Položenie podlahy je nutné v prípade, že domček stavíte na mäkkom povrchu. Vlastná originálna podlaha sa skladá zo smrekových profilov s perom a drážkou. Podkladová konštrukcia (nosný rám) je potom tvorená 60 mm širokými, tlakovo impregnovanými podlahovými nosníkmi (už obsiahnuté v základnom balení). Originálne modely podláh nájdete v tomto eshope v menu montážne príslušenstvo KARIBU.

Strecha:
Strecha je zhotovená z drevotrieskových dosiek. Strešná krytina nie je obsahom dodávky a je nutné ju ihneď po stavbe doplniť podľa vlastnej voľby. Pre domčeky so šikmou strechou odporúčame samolepiacu bitúmenovu lepenku, na ploche strechy samolepiacu strešnú hliníkovo-bitúmenovú fóliu. Pri strechách so sklonom > 15o je vhodný aj bitúmenový šindeľ. Potrebný počet samolepiacich rolí ALU-bitúmenovej krytiny s rozmerom 1 x 5 metrov pre tento model domčeka = 3 role.

Povrchová úprava domčeka:
Tento model domčeku KARIBU dodávame v prevedení prírodné drevo:

 • Prírodné drevo - pred montážou musia byť všetky stavebné diely ošetrené hlboko pôsobiacim základným náterom a preventívnym náterom proti zamodraniu a plesni, a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Pre konečný náter použite aj vo vnútornom priestore poveternostne odolnu lazúru s dobrými fyzikálnymi vlastnosťami, ktorá ochráni drevo proti vlhkosti a slnečnému žiareniu. Lazúra by mala byť zároveň vodeodpudivá, svetlostála a vlhkosti odolná. Dbajte na to, aby lazúra mala dostatok farebného pigmentu, pretože inak by mohlo dôjsť k zošednutieu dreva. Nepoužívajte žiadny lak! Nechajte si podrobne poradiť od odborného predajcu farieb, čo sa týka ochrany prírodného ihličnatého dreva a dodržujte pracovný postup výrobcu náterovej hmoty. Ďalšie náter vykonávajte po dokonalom zaschnutí a vyvetraní. Dôkladnou ochranou dreva zásadne ovplyvníte životnosť záhradného domčeka. Povrchovú ochranu domčeka je nutné pravidelne opakovať a domček tak udržiavať v dobrom stave.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Folie chráni drevo len proti znečisteniu. Skladujte preto rozložený domček až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položený na zemi, chránený proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Povolenie k stavbe domčeka:
Drevený domček s pevnými základmi môže vyžadovať určitá povolenia od miestnych úradov. Preto radšej pred nákupom domčeku overte na stavebnom úrade aktuálnu situáciu s územným rozhodnutím (rozhodnutie o umiestnení stavby). Odporúčame na všetkých miestnych úradoch overiť platné predpisy pre oblasť plánovanej stavby domčeka, pretože stavba domčeka môže byť úrady zrovna v mieste vašej záhrady z rôznych dôvodov obmedzená. Ak máte záhradku (pozemok) v nájme, tak sa musíte dohodnúť aj s jej majiteľom.

Doprava:
Domček dopravíme v rozloženom stave najbližšie hranici vášho pozemku. Domček bude zložený vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu so zloženým domčekom (napr. z miesta zloženia na záhradu, do garáže) si musí zabezpečiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie domčeka nezabezpečuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších domčekov vopred počítajte s tým, že zabalený domček môže predstavovať viac paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg!

Upozornenie:

 • výrobok dodávame v rozloženom stave
 • produkt na obrázku môže obsahovať príplatkové príslušenstvo alebo prvky, ktoré nie sú obsahom základného balenia
 • tento produkt je určený výhradne pre nekomerčné domáce použitie

Rozmery balenia:

 • 1 paleta - 240 x 120 x 40 cm / 293 kg
 • 2 paleta - 270 x 105 x 27 cm / 140 kg

Súbory

Hmotnosť 442kg
Výrobca KARIBU HOLZTECHNIK
Kategória drevené domčeky
Zaťaženie strechy na sneh 75kg/m2
Plocha strechy 11,90m2
Sklon strechy 0o
Strešná krytina (obsah dodávky) nie
Vnútorná plocha m2
Povrchová plocha k náteru m2
Hrúbka steny 19mm
Výška (vonkajšia) 2,14m
Výška dverí 1,79m
Výška steny 2,01m
Šírka dverí 1,05m
Šírka (vonkajšia) 2,46m
Dĺžka (vonkajšia) 4,84m
Zastavaná plocha 11,91m2
Dvere jednokrídlové posuvné
Farba drevo
Hrúbka strechy domčeka 16mm
Podlaha pribalená nie

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad LG2479 2
Externý sklad LG2479 0
Interný sklad LG2479 0
Interný sklad 10 LG2479 0
Interný sklad 7 LG2479 0
Interný sklad 8 LG2479 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu LG2479 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Profesionalny pristup spokujnosť.Rychlosť dodania.

Overený zákazník,

Som, spokojná.Požadovaný tovar sícenemali,oslovili ma telefonicky a onarhli iný produkt.

Overený zákazník,

Spokojna

Overený zákazník,