DJI Mavic 3 Pro CP.MA.00000656.01

DJI | Drony | Kód: CP.MA.00000656.01
DOPRAVA ZADARMO NOVINKA

DJI Mavic 3 Pro má trojobjektívový systém, ktorý otvára novú éru kamerových dronov tým, že obsahuje tri snímače a objektívy s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami. Vybavený Hasselblad kamerou a duálnymi teleobjektívmi, DJI Mavic 3 Pro je trojobjektívový dron, ktorý odomkne nové zorné uhly, umožní vám ďalej rozvíjať tvorivú slobodu, zachytiť fascinujúce scenérie, preskúmať fotografické rozprávanie a vytvoriť filmové majstrovské diela.

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
Termín dodania Vám upresníme
2 089,00 €
1 740,83 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 2089 bodov.
Záruka: 2 roky

Inšpirácia v zábere
4/3 CMOS Hasselblad kamera Duálna teleobjektívy Trojobjektívová podpora Apple ProRes [1] 43-min maximálna doba letu [2] Všesmerné snímanie prekážok 15km HD video prenos [3]

Séria DJI Mavic 3 ponúka vynikajúci obrazový výkon. 
DJI Mavic 3 Pro má trojobjektívový systém, ktorý otvára novú éru kamerových dronov tým, že obsahuje tri snímače a objektívy s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami. Vybavený Hasselblad kamerou a duálnymi teleobjektívmi, DJI Mavic 3 Pro je trojobjektívový dron, ktorý odomkne nové zorné uhly, umožní vám ďalej rozvíjať tvorivú slobodu, zachytiť fascinujúce scenérie, preskúmať fotografické rozprávanie a vytvoriť filmové majstrovské diela.

Obrazový systém 
Neprekonateľný trojobjektívový vlajkový obraz 
Jeden dron, tri objektívy a nekonečná predstavivosť. DJI Mavic 3 Pro s viacerými ohniskovými vzdialenosťami trojobjektívového systému dokáže dosiahnuť ešte bohatší kamerový zážitok a plne vyjadriť kreativitu s vynikajúcimi schopnosťami pre viaceré scenáre. Môžete ťuknúť na displej a prepínať medzi rôznymi ohniskovými vzdialenosťami a ľahko začleniť rozdielne štýly kompozície pre rôzne scenáre. Premieňajte svoju inšpiráciu na dôvtip s vylepšenou efektivitou trojobjektívovej leteckej fotografie.

Hasselblad kamera, zameraná na detail 
DJI Mavic 3 Pro zdedil 4/3” CMOS Hasselblad kameru série DJI Mavic 3 a preto je DJI Mavic 3 Pro ďalším krokom pre profesionálnu tvorbu. Hasselblad kamera podporuje snímanie 12-bitových RAW fotografií s natívnym dynamickým rozsahom až 12,8 zastavenia, čo predstavuje nezabudnuteľné detaily obrazu. Keďže Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) presne obnovuje farby, ktoré vníma ľudské oko, získate úžasné zábery bez potreby ťažkej postprodukcie alebo zložitých farebných predvolieb (Presets).

Nový 10-bitový režim farieb D-Log M podporuje záznam až jednej miliardy farieb. Dokonca aj vo vysokokontrastných scenároch, ako sú východy a západy slnka, dodáva prirodzené farebné prechody s jemnými detailmi pre plnospektrálny vizuálny zážitok. Navyše režim D-Log M znižuje náročnosť farebného triedenia, čo vám umožňuje plne sa tešiť z efektívnej postprodukcie bez strát kvality alebo jasnosti obrazu. 

70mm stredný teleobjektív, dynamické možnosti komponovania 
Stredný teleobjektív sa hodí pre rôzne témy a scény. Komprimuje hĺbku poľa a zaostrenie na zdôraznenie predmetu a vytvorenie silného vizuálneho ťažiska, čím dáva pohybu kamery jedinečný pocit priestoru. Stačí sa sústrediť na inšpiráciu a nechať DJI Mavic 3 Pro predviesť koncert svetla a tieňa pred vašimi očami.

166mm teleobjektív, Použi na to zoomom 
Vylepšený teleobjektív ponúka vyššie rozlíšenie a širšiu clonu f/3.4. Podporuje snímanie 4K/60fps videa so 7x optickým zoomom a 12MP fotografií. Hybridný zoom dosahuje až 28x. Priblížte sa a ponorte sa do bohatých detailov obrazu.

4K/60fps, Teleobjektívová kreativita bez obmedzení
Nemusíte riskovať lietanie blízko. Môžete ľahko pozorovať zvieratá z diaľky bez toho, aby ste ich rušili alebo preskúmavať zasnežené hory a budovy bezpečne, zachytávajúc kvalitné letecké fotografie s efektivitou a pokojom.

Lietajte dlhšie, vnímajte viac 
Vlajkový výkon priemyslu 
DJI Mavic 3 Pro poskytuje až 43 minút doby letu [2], čo vám dáva väčšiu istotu lietať ďalej a stráviť menej času starostlivosťou o úroveň batérie. Vykonajte každý krok od plánovania trasy letu po kompozíciu záberu počas jediného letu.

Všesmerné snímanie prekážok a APAS 5.0 
DJI Mavic 3 Pro zabezpečuje bezpečné lietanie a tvorbu s pokojom. Osem širokouhlých vizuálnych senzorov spolupracuje so vysokovýkonným vizuálnym výpočtovým motorom na presné snímanie prekážok vo všetkých smeroch a plánovanie bezpečnej trasy letu, aby sa im vyhlo. [6]

Špičkový video prenos 
DJI O3+ ponúka prenosovú vzdialenosť až 15 km [3] so stabilnými signálmi, ktoré predstavujú súdržnejší pohľad z kamery. Môže prenášať 1080p/60fps HD živý prúd pri vysokých snímkových frekvenciách, čo robí DJI Mavic 3 Pro citlivejším na vaše ovládanie a dáva vám živšie video na vašom monitori.

Let podľa bodov 
Funkcia letu podľa bodov zvyšuje zážitok z automatizovaného letu. DJI Mavic 3 Pro automaticky plánuje trasu letu na základe prednastavených bodov používateľa a môže presne opakovať trasy.

Kontrolované “unášanie” 
Nastavte DJI Mavic 3 Pro tak, aby lietal v ľubovoľnom smere bez neustáleho stláčania ovládacích páčok. To robí dlhodobé lietanie bez námahy a pomáha znížiť trasenie počas manuálneho ovládania pre hladší pohyb kamery.
Pokročilý RTH 

Vždy skončite na vysokej nóte s pokročilým návratom domov (RTH). Táto funkcia automatického návratu umožňuje DJI Mavic 3 Pro automaticky určiť bezpečnú a efektívnu trasu letu späť k svojmu domovskému bodu. Spájajúc výhody pokročilého RTH a tradičného RTH, DJI Mavic 3 Pro môže ľahko obísť prekážky na ceste domov.

Inteligentné funkcie 
Inteligentná tvorba, nekonečná inšpirácia 

FocusTrack
Hasselblad kamera a stredný teleobjektív DJI Mavic 3 Pro podporujú FocusTrack, ktorý zahŕňa ActiveTrack 5.0, Spotlight a Point of Interest, čo umožňuje stabilné sledovacie zábery v rôznych smeroch.

MasterShots 
Kliknite na povolenie MasterShots a DJI Mavic 3 Pro automaticky natočí, upraví, pridá zvukové stopy a následne vygeneruje filmové zábery.

QuickShots 
QuickShots umožňuje DJI Mavic 3 Pro vykonávať rôzne pohyby kamery, ako sú Dronie, Rocket, Circle a Helix.

Panorama 
DJI Mavic 3 Pro môže priamo zložiť 100MP bezstratovú panoramatickú fotografiu a zachytiť úchvatnejšiu krajinu.

Rýchly prenos QuickTransfer 
Rýchlo preneste fotografie a videá do smartfónu bez pripojenia diaľkového ovládača.

LightCut 
Bezdrôtovo pripojte DJI Mavic 3 Pro k aplikácii LightCut vo vašom telefóne pre rýchly náhľad klipov a editácia pomocou AI cez jeden klik, bez sťahovania záberov, čím ušetríte miesto vo vašom telefóne. Vyskúšajte šablóny vytvorené špeciálne pre MasterShots a ľahko vytvorte úžasné letecké videá, ktoré ohromia a udivia.

Jednoduchá úprava 
LightCut dokáže rozpoznať témy v záberoch, automaticky upravovať a vytvárať 4K/60fps videá. Je tiež schopný deštrukturovať klipy MasterShots a okamžite generovať videá so špeciálnymi šablónami.

Nespočetné šablóny leteckých záberov 
Vyberte si z rôznych kreatívnych šablón, ako je dynamický tilt-shift, s hudbou a efektmi dokonalými pre oblohu, aby ste svoje tvorby rozžiarili.

Bezdrôtové pripojenie 
Bezdrôtovo sa pripojte k sérii DJI Mavic 3 prostredníctvom Wi-Fi a ušetrite miesto pre váš telefón s rýchlym náhľadom a automatickou úpravou bez potreby výstupu záberov z lietadla.

Obsah balenia

  • DJI Mavic 3 Pro
  • DJI RC
  • DJI RC ovládače (pár)
  • Inteligentná letová batéria DJI Mavic 3
  • 3× DJI Mavic 3 Low-Noise Propellers (pár)
  • Prenosná nabíjačka DJI 65W
  • Úložný kryt DJI Mavic 3 Pro
  • Kábel USB 3.0 typu C

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar bol doručený expresne. Príjemná komunikácia so zástupkyňou obchodu, stolík kvalitný za prijateľnú cenu.

Overený zákazník,

Tovar ktorý bol na objednávku dodali presne v takom termíne ako sľúbili.

Overený zákazník,

Komunikacia skvela, dodanie rychle. Tovar som este nerozbalil, ale verim ze bude vsetko vporiadku. Balenie bezpecne bez poskodenia.

Overený zákazník,