Bioklimatická pergola INTRO PLUS 4x3 m, hliník - do steny

Rojaplast | Voľne stojace | Kód: 8999-9782
Dostupnosť
Dočasne vypredané
termín doručenia vám upresníme telefonicky
2 225,00 €
1 854,17 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 2225 bodov.

Prémiová záhradná hliníková bioklimatická pergola inštalovaná do steny, s rozmermi 4x3 metre predstavuje ideálny spôsob zastrešenia Vášho vonkajšieho posedenia.

Veľmi pevná a stabilná konštrukcia v antracitovej farbe RAL 7016, v matnej povrchovej úprave sa hodí do každého priestoru. Pergola je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, ktorý je ošetrený práškovou farbou, čo zaručuje odolnosť voči poveternostným vplyvom.

25 nastaviteľných otočných dvojitých lamiel (dve vrstvy s dutým vnútrom) Vás ochránia nielen pred slnkom, ale aj pred dažďom. Lamely je možné otáčať od 0 °, kedy docielite úplne uzavreté strechy až do 135 °, vďaka čomu získate skvelú mobilitu a možnosť zatieniť slnko z akejkoľvek strany.

Lamely je možné ovládať jednoducho manuálne pomocou kľučky. Tá je navrhnutá tak, aby sa dala jednoducho nakloniť, aby pri otáčaní lamiel nedochádzalo k poškriabaniu konštrukcie pergoly. Zároveň je kľučka na konštrukcii umiestnená tak, aby pri doplnení pergoly o prednú zástenu či panely nebránila v ľahkej manipulácii s týmito doplnkami.

K zvodu vody dochádza unikátnym drenážnym systémom priamo vo vnútri konštrukcie. V zimných mesiacoch je potrebné ponechať lamely vo zvislej pozícii. Aj napriek tomu sú lamely schopné uniesť 30-40 centimetrovú vrstvu snehu, čo predstavuje záťaž približne 40 kg/m2. Toto zaťaženie však nemôže byť dlhodobé.

Pergolu je možné doplniť o prednú zástenu. V ponuke máme štvormetrové zásteny s hliníkovou konštrukciou a výplňou z textilenu, ktoré poskytnú ochranu pred vetrom. Pergolu je tiež možné doplniť o tieniaci panel s fixnými horizontálnymi lamelami pre dodatočné súkromie a zatienenie. Panely je možné použiť na všetkých stranách pergoly av prípade bočného kotvenia je možné rám panelu privŕtať do steny.

Vďaka skvelým vlastnostiam, detailnému spracovaniu a modernému dizajnu bioklimatickej pergoly využijete vonkajšie posedenie oveľa častejšie.

Robustný stĺpik má rozmery 116x116 mm, pri inštalácii je potrebné počítať s pätkou stĺpika s rozmermi 160x160 mm. Pätka je z 8 mm hrubej ocele a je navyše zakrytá hliníkovým krytom s integrovaným drenážnym systémom. Vyvýšený trám s pridanou hornou lištou ukrýva lamely tak, že z bočného pohľadu nie sú viditeľné a sú v jednej línii s trámom.

S bioklimatickou pergolou si môžete užívať maximum slnečných lúčov, zároveň sa môžete proti týmto lúčom aj chrániť správnym nastavením lamiel. Pergola tiež umožňuje jednoduchú ventiláciu priestoru a naopak dokonalý prístrešok v prípade dažďa.

Hmotnost celkem 186 kg
Materiál balení karton
Výška výrobku 255 cm
Šířka výrobku 400 cm
Hloubka výrobku 300 cm
Rozměr balení 4 kartony (262x25x15 cm, 397x26x23 cm, 299x19x36 cm, 292x19x39 cm)
Nosnost 40 kg/m2 (30-40 cm sněhu)
Barva konstrukce antracit RAL 7016
Odolnost proti dešti ano
Zastavěná plocha 12 m2
Konstrukce (trámy, sloupky, lamely) hliník
Barva lamel antracit RAL 7016
Rozměr sloupku a tloušťka 116x116x1,5 mm
Rozměr trámu a tloušťka 195x75x1,4 mm
Rozměr lamel 169x30x1,4 mm
Ovládání manuální

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

cena komunikacia

Overený zákazník,

Tovar bol dodaný velmi rýchlo. Spokojnosť.

Overený zákazník,

rýchle, prehľadné, dobrá komunikácia, pri probléme platby cez platobnú bránu

Overený zákazník,