Bazén Orlando 3,05 x 0,91 m ŠEDÁ, bazén, fólia, skimmer

Marimex | Nadzemné bazény | Kód: 10303042
Dostupnosť
Skladom u dodávateľa (155 ks)
Termín dodania Vám upresníme
229,90 €
191,58 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 230 bodov.


Popis produktu:
Bazén Orlando je bazén určený na celoročnú prevádzku. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať a ďalší rok pred kúpacou sezónou odzimovať a začať znovu používať. Kúpanie vo vlastnom veľkom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Orlando je stabilná a pevná konštrukcia, galvanizovaná bazénová stena, široká hladina vody aj ľahké sprevádzkovanie. Stačí iba pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť a zostaviť. Od vybalenia bazéna môžete do 120 minút napúšťať vodu. Steny bazéna sú vyrobené z oceľového plechu s antikoróznou úpravou, bazénová fólia je odolná proti mrazu. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Bazénová fólia je výmenná - pri poškodení bazéna si ju môžete kúpiť ako náhradný diel.


Bazénová fólia:
Bazénová fólia z mäkčeného PVC. Sila podlahy aj steny fólie je 0,225 mm. Kvalitné spracovanie zaistí dlhodobé bezproblémové užívanie bazénu.


Výhody bazénov OrlandoOdolnosť
Bazén Orlando pozostáva z fólie napnutej na pevných oceľových plátoch. Vďaka tomu je vysoko stabilný a zároveň odolný voči mechanickému poškodeniu.Možnosť zapustenia
V prípade dodržania odborných pokynov na úpravu pozemku je možné bazén čiastočne, alebo úplne zapustiť do zeme. Vznikne tak dojem upravenej záhrady bez narušenia terénu.Celoročné riešenie
Vzhľadom k vlastnostiam konštrukcie, bazén zostáva na záhrade po celý rok. V zimnom období sa iba čiastočne upustí voda, odpojí príslušenstvo a bazén sa pomocou prípravkov bazénovej dezinfekcie zazimuje.


 


Pripojenie filtrácie:
K bazénu môžete pripojiť kartušovú aj pieskovú filtráciu. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna, na ktoré sa napojí skimmer Olympic a naň hadica s priemerom 32 mm (5/4").  Pre kvalitnejšie a rýchlejšie filtráciu odporúčame zakúpiť filtráciu pieskovú.
Bazén je vhodný na použitie aj so slanou vodou, možno naň napojiť solinátor (za podmienky, že filtrácia má dostatočný výkon pre daný solinátor).
Súčasťou balenia bazéna Orlando:
bazén Orlando (sivá oceľová stena, fólie a lišty)
návod
drobný inštalačný materiál potrebný na postavenie bazéna (lišty, spojky a pod.)
skimmer Olympic
Ostatné príslušenstvo (schodíky, podložku, kryciu plachtu) je nutné dokúpiť zvlášť. 
Návod na zostavenie bazéna obsahuje aj príslušenstvo, ktoré v balení nie je a je nutné ho dokúpiť zvlášť.
Tolerancia rozmerov bazéna:
Uvedené rozmery bazéna sú iba orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu či objem napustenej vody. Povolená výrobná odchýlka je 5 %.
 
Zapustenie bazéna Orlando:
Bazén Orlando môže byť čiastočne alebo celkovo zapustený do krajiny. Pre jeho pohodlné a bezpečné používanie je nutné dodržať všetky stavebné odporúčania a opatrenia na zapustenie. Bazén musí stáť na rastom teréne, nie na zavážke. Pred zapúšťaním je nutné overiť a eliminovať hladinu spodnej vody v mieste stavby. Odporúčame obmedziť prístup do bazéna, aby nebol nebezpečenstvom pre deti alebo zvieratá. Dôležité je tiež myslieť na umiestnenie filtrácie a ďalšieho príslušenstva v prípade zapustenia.


Uskladnenie bazéna Orlando:
Bazény Orlando nie je nutné mimo kúpaciu sezónu upratovať, môžu zostať postavené po celý rok. Po skončení kúpacej sezóny je však nutné bazén zazimovať - upustiť vodu pod úroveň vratnej trysky, odpojiť filtráciu a ďalšie príslušenstvo a do bazéna aplikovať chemické prípravky na zazimovanie bazéna. Dôrazne neodporúčame vypúšťať celý bazén a vyberať bazénovú fóliu z bazénovej konštrukcie. Bazén by sa mohol zrútiť a mohlo by dôjsť k jeho poškodeniu.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad 10303042 155
Externý sklad 10303042 0
Interný sklad 10303042 0
Interný sklad 10 10303042 0
Interný sklad 7 10303042 0
Interný sklad 8 10303042 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu 10303042 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

cena komunikacia

Overený zákazník,

Tovar bol dodaný velmi rýchlo. Spokojnosť.

Overený zákazník,

rýchle, prehľadné, dobrá komunikácia, pri probléme platby cez platobnú bránu

Overený zákazník,