Autochladnička G21 kompresorová 50 l

G21 | Autochladničky | Kód: 6390521

Bez kompromisov - mrazí do -20 ° C, napájanie 12V/230V, ochrana autobatérie, vysoko kvalitná termoizolácia, displej, plný chladiaci výkon aj pri núdzovom vypnutí, vnútorné osvetlenie, vymeniteľné madlá aj chrániče rohov.

Dostupnosť
Skladom (38 ks)
Doručíme do 48h
633,94 €
528,28 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 634 bodov.

Kompresorová autochladnička s objemom 50 l patrí do triedy profesionálnych autochladničiek. Pre svoj chladiaci a mraziaci výkon, nadštandardnú zosilnenú termoizoláciu, do detailov premyslené konštrukčné aj funkčné riešenie pre maximálnu spokojnosť užívateľov aj dlhú životnosť autochladničky.

Hlavné prednosti

 • nadštandardná zosilnená termoizolácia
 • kvalitný kompresor s vysokým chladiacim výkonom
 • napájanie z autobatérie aj zo zásuvky, AC/DC, 12V/220-240V
 • inteligentné riadenie výkonu, poistka pri poruche, ochrana autobatérie
 • obojstranné otváranie, ochranné prvky, vymeniteľné madlá
 • praktické členenie vnútorného priestoru, vyberateľný delený úložný box
 • vnútorné osvetlenie
 • najvyššia trieda kvality - pre vodičov diaľkových prepráv, karavany a obytné vozidlá, na loď a pre časté využívanie

Prečo zvoliť kompresorovú autochladničku G21?

Na rozdiel od termoelektrických chladničiek dokáže kompresorová autochladnička nielen uchovávať potraviny v chlade, ale vie ich aj rýchlo zmraziť až do teploty -20 °C a nastavenú teplotu dlho udrží aj v prípade vypnutia alebo výpadku napájania.

Ak sa teda chystáte zaobstarať prenosnú chladničku do obytného vozidla, na loď, pre dlhšie pobyty na chate alebo častejšie cestovanie a pracovné diaľkové jazdy, je kompresorová autochladnička G21 jednoznačne najlepšou voľbou.

Napájanie z autobatérie aj zo zásuvky

Autochladničku s kompresorom môžete napájať ako z bežnej elektrickej zásuvky, tak z autobatérie. So šikovnou ochranou proti vybitiu batérie sa nemusíte báť, že už nenaštartujete. Kompresorová autochladnička sa sama vypne a vďaka vysoko kvalitnej izolácii udrží vložené potraviny aj nápoje v požadovanej teplote ešte niekoľko hodín potom.

Vnútorný chladiaci priestor s úložným boxom

Do kompresorovej autochladničky G21 vložíte potraviny a nápoje s objemom až 50 l. Nechýba ani dvojdielny vkladací box, vďaka ktorému budete mať v autochladničke všetky potraviny uložené prehľadne a ich chladenie/mrazenie bude oveľa efektívnejšie.

Na dne autochladničky je aj vypúšťací ventil pre ľahké čistenie či vypúšťanie vody pri rozmrazovaní autochladničky.

Obojstranné otváranie, ochranné prvky

Aby ste autochladničku nemuseli pretáčať alebo s ňou v batožinovom priestore zložito manipulovať, osadili sme ju špeciálnym vekom s pántami na oboch stranách. Otvoriť ju tak podľa potreby môžete sprava aj zľava.

Na rozdiel od lacnejších modelov autochladničiek je autochladnička G21 s výkonným kompresorom vybavená ochrannými prvkami proti mechanickému poškodeniu. Všetky rohy autochladničky majú pridané zosilnené diely, ktoré ju chránia pred nárazmi. V prípade potreby sú ľahko vymeniteľné, rovnako ako bočné výklopné madlá na pohodlné prenášanie. Tieto opatrenia zvyšujú odolnosť autochladničky a predlžujú jej životnosť.

Chladiaci výkon ani prípadná porucha nezastaví

Mysleli sme na všetko a pre zaistenie maximálnej spoľahlivosti autochladničky G21 sme ju vybavili aj núdzovým vypínačom Emergency override. V prípade výskytu chyby elektrickej kontroly bude chladnička aj naďalej chladiť s plným chladiacim výkonom. Sama dočasne vyradí elektroniku a všetku energiu bude posielať do kompresora.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com< /a> predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Štvorročná záruka (2 + 2 roky) sa vzťahuje na technický chod kompresorových autochladničiek G21 – teda na kompresor a elektroniku. Na mechanické poškodenie, poškodenie nesprávnym používaním sa predĺženie záruky nevzťahuje.

Predĺžená záruka 4 roky na telo mixéra

Špecifikácie

 • Výkon: 60 W
 • Napätie: DC 12/24 V + AC 100-240 V
 • Objem: 50 l
 • Rozmery: 72 x 46 x 44 cm
 • Vnútorné rozmery: 53 x 35,51 x 34 cm
 • Hmotnosť: 22 kg

Obsah balenia

Autochladnička 50 l

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centálny sklad 6390521 38
Externý sklad 6390521 0
Interný sklad 6390521 0
Interný sklad 10 6390521 0
Interný sklad 7 6390521 0
Interný sklad 8 6390521 0
Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu 6390521 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Všetko prebehlo ako malo - v pohode

Overený zákazník,

Velmi rychle vybavenie a dodanie, odporucam :)

Overený zákazník,

Tovar bol doručený expresne. Príjemná komunikácia so zástupkyňou obchodu, stolík kvalitný za prijateľnú cenu.

Overený zákazník,