Apple Watch Series 7 45 mm RED hliník

Smart hodinky Apple Watch Series 7 s Alway-On Retina displejom sa pýšia vodotesnosťou do 50 m, certifikáciou IP6x a rýchlejším nabíjaním. Aplikácia Spánok, EKG a meranie hladiny kyslíka v krvi.

Predaj skončil

Aplikácia Spánok, EKG a meranie hladiny kyslíka v krvi

Apple Watch Series 7 disponujú širokou škálou funkcií, vďaka čomu môžete sledovať vaše celodenné aktivity, tréningy, počet prejdených krokov či výpočet kalórií. Keďže dokážu merať kvalitu vášho spánku, nemusíte si ich skladať zo zápästia ani počas odpočinku. O to, aby ste mali počas dňa vždy dostatok energie sa postará aplikácia Spánok, ktorá vám pomôže dodržiavať jeho pravidelnosť. Tento šikovný smart pomocník je dôkazom toho, že sledovanie životných funkcií nebolo nikdy jednoduchšie. Kedykoľvek a kdekoľvek sa rozhodnete môžete rýchlo a jednoducho sledovať hladinu kyslíka v krvi alebo uskutočňovať meranie EKG, čo vám pomôže zistiť či vykazujete normálnu srdcovú činnosť, alebo máte znaky nepravidelného srdcového rytmu. Nechýba tiež automatické odpočítavanie času pri umývaní rúk meranie okolitého hluku.

Always-On Retina displej a zdieľanie ciferníkov

Pohodlie je na prvom mieste a práve, preto prichádzajú smart hodinky s dobre čitateľným, o 20 % väčším a až o 70 % jasnejším Always-On Retina displejom ako ich predchádzajúca verzia Watch Series 6. Samozrejmosťou je plnohodnotná klávesnica s QuickPath či optimalizované používateľské rozhranie. V neposlednom rade máte na výber množstvo ciferníkov, ktoré si dokonca môžete prispôsobiť presne podľa svojich predstáv. Vyledaný ciferník môžete následne poslať prostredníctvom iMessage alebo e-mailu.

Vysoká odolnosť voči prachu a vode

Vyznačujú sa vodeodolnosťou až do hĺbky 50 metrov a odolnosťou voči prachu podľa certifikácie IP6x, vďaka čomu si rýchlo obľúbite. Pýši sa prepracovaným telom a robustnejším telom zásluhou čoho vám poskytnú vyššiu odolnosť aj pred škrabancami či prasklinami na displeji.

Rýchlejšie nabíjanie a batéria s výdržou 18 hodín

Telo hodiniek poháňa batéria s maximálnou výdržou 18 hodín pri nepretržitom používaní. Pýšia sa rýchlejším nabíjaním, čo znamená, že už za 45 minút dobijete batériu až na 80 %. Hodinky pracujú s operačným systémom watchOS 8.0 a sú kompatibilné so systémom iOS.

Apple Pay pre bezpečnú platbu hodinkami

S hodinkami budete mať prehľad o SMS správachnotifikáciáchhovoroch, ale aj predpovedi počasia. Samozrejmosťou je tiež budíkstopkykalendár, integrované mapyhlasový asistent Siri či App Store s množstvom aplikácií. Apple Watch Series 7 sú tu pre vás aj v prípade, že rozhodnete využívať bezpečnébezhotovostné platby Apple Pay, ktoré sú dostupné, aj v SR. 

Kľúčové parametre produktu:

 • NFC-Áno
 • Funkcie -meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
 • Bezdrôtové nabíjanie- Áno

Konektivita:

 • Bluetooth- Áno
 • NFC- Áno
 • Nabíjanie z USB- Áno

Display/Grafika:

 • Dotyková obrazovka- Áno
 • Zobrazenie- OLED

Ďalšie vlastnosti:

 • Značka- Apple
 • Smart- Áno
 • Vodeodolný- Áno
 • Vodotesný- Áno
 • Určené pre- unisex
 • Slot na SIM- Nie

Obsah balenia:

 • nabíjací kábel

Operačný systém:

 • Poskytovaný OS- watchOS
 • Podporovaný OS- iOS

Pamäť:

 • Slot pre pamäťovú kartu- Nie

Dátové úložisko

 • Kapacita- 32 GB

Ďalšie parametre

 • Funkcie- meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
 • Aktivita- badminton, yoga, chôdza, plávanie, veslovanie, cyklistika, fitness, turistika, golf, beh, lyžovanie
 • Typ nabíjania- USB
 • Vodovzdornosť- vodotesný
 • Materiál remienkusilikón
 • Hudobný prehrávač- Ano
 • Solárne nabíjanie- Nie

Batérie

 • Výdrž batérie-1 Dni

Materiál

 • Materiál tela hodiniek- hliník

Funkcie

 • Bezdrôtové nabíjanie- Áno

Dodatočné informácie

 1. Model Series 7 je odolný voči prachu podľa normy IP6X.
 2. Apple Watch Series 7, Apple Watch SE a Apple Watch Series 3 sú odolné voči vode do hĺbky 50 metrov podľa normy ISO 22810:2010. To znamená, že ich môžeš používať v plytkej vode, napríklad pri plávaní v bazéne alebo v mori. Nemali by sa však používať pri potápaní, vodnom lyžovaní a ďalších podobných záľubách kombinujúcich vodu s vysokými rýchlosťami alebo ponorom do väčších hĺbok. Model Series 7 je tiež odolný voči prachu podľa normy IP6x.
 3. Merania pomocou aplikácie Saturácia kyslíkom nie sú určené na lekárske použitie (vrátane samodiagnostiky alebo konzultácie s lekárom) a slúžia len na všeobecné účely sledovania kondície a zdravia.
 4. Aplikácia EKG je k dispozícii na hodinkách Apple Watch Series 4 a novších (okrem Apple Watch SE) s najnovšou verziou iOS a watchOS. Detailné informácie o kompatibilite sa nachádzajú na apple.com/sk/watch. Aplikácia EKG nie je určená na používanie osobami, ktoré nedosiahli vek 22 rokov. Apple Watch s aplikáciou EKG dokážu generovať záznam EKG podobný jednozvodovému elektrokardiogramu.
 5. Upozornenie na nepravidelný srdcový rytmus vyžaduje najnovšie verzie watchOS a iOS. Nie je určené na použitie pre osoby mladšie ako 22 rokov ani pre osoby, ktorým bola diagnostikovaná fibrilácia predsiení (Afib).
 6. Rýchle nabíjanie je kompatibilné len s Apple Watch Series 7. Pre iné modely platia bežné časy nabíjania.
 7. Testovanie uskutočnila spoločnosť Apple v auguste 2021 s použitím predprodukčných Apple Watch Series 7 (GPS) s magnetickým káblom USB‑C na rýchle nabíjanie Apple Watch (model A2515) a 20 W napájacím adaptérom USB‑C Apple (model A2305), ako aj Apple Watch Series 6 (GPS) s magnetickým káblom na nabíjanie Apple Watch (modely A2255 a A2256) a 5 W napájacím adaptérom USB Apple (model A1385); pričom všetky Apple Watch boli párované s iPhonmi a testované s predbežným vydaním softvéru. Dĺžka nabíjania závisí od oblasti, nastavení a okolitého prostredia. Reálne výsledky sa budú líšiť.
 8. Testovanie uskutočnila spoločnosť Apple v auguste 2021 s použitím predprodukčných Apple Watch Series 7 (GPS). Všetky hodinky boli spárované s iPhonom. Všetky zariadenia boli testované s predbežnou verziou softvéru, magnetickým káblom USB‑C na rýchle nabíjanie Apple Watch (model A2515) a 20 W napájacím adaptérom USB‑C Apple (model A2305). Dĺžka nabíjania závisí od oblasti, nastavení a okolitého prostredia. Reálne výsledky sa budú líšiť.
 9. Aktualizovaná detekcia pádu je dostupná na Apple Watch Series 4 alebo novších s watchOS 8 alebo novším.
 10. Ak chceš použiť tiesňové volanie s Apple Watch bez mobilného pripojenia, potrebuješ mať nablízku svoj iPhone. Ak nemáš poruke iPhone, Apple Watch musia byť pripojené k známej Wi‑Fi sieti a musíš mať nastavené volanie cez Wi‑Fi.
 11. Apple Music vyžaduje predplatné.
 12. Apple Pay nie je k dispozícii na všetkých trhoch. Zoznam krajín a oblastí, kde je Apple Pay k dispozícii, nájdeš na support.apple.com/sk-sk/HT207957.
 13. Apple Watch Series 7 vyžadujú iPhone 6s alebo novší s iOS 15 alebo novším.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dodanie tovar skladom cena

Overený zákazník,

Kvalita.

Overený zákazník,

zásielka došla neporušená, momentálne ešte som nerozbalil,

Overený zákazník,