AL-KO Premium 520 VSI-B 119948

AL-KO | Benzínové kosačky | Kód: 119948

Vysoký stupeň inovácie, moderný dizajn a nadštandardné vybavenie. Všetky tieto vlastnosti kombinujú naše kosačky radu "Premium". Nielen vďaka tomu sú benzínové kosačky AL-KO dokonalým pomocníkom pri starostlivosti o váš trávnik.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
599,00 €
499,17 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 599 bodov.

Benzínová kosačka Premium 520 VSI-B
Elegantná a pohodlná, tak sa prezentuje benzínová kosačka Premium 470 VS-B od AL-KO. Táto kosačka bola vyvinutá v Nemecku a vyrobená v rakúskom Obdach. Životnosť benzínové kosačky zvyšujú vybrané komponenty a kvalitné materiály. Kosačky rady Premium - potešenie pri práci na vašej záhrade!


Technické údaje benzínové kosačky Premium 520 VSI-B
Benzínová kosačka na trávu s pracovnou šírkou 51 cm umožňuje efektívne kosenie trávnatých plôch až do veľkosti 1800 metrov štvorcových. Výšku kosenia možno nastaviť centrálne v 7 krokoch od 30 mm do 80 mm pre dokonalé prispôsobenie vašim požiadavkám. Vďaka benzínovému motoru Briggs & Stratton s výkonom 2,6 kW a pohonom kolies s plynulou reguláciou (od 2,5 do 4,5 km / h), je kosenie záhrady aj vo svahu veľmi jednoduché. Vďaka funkcii 4INONE možno trávnik pokosiť a dokonale dopraviť do zberného koša s veľkosťou 70 l, ktorý disponuje ukazovateľom stavu naplnenia. Ďalšou výhodou je možnosť mulčovania a funkcie bočného vyhadzovania. Mimoriadne vysoké šasi a skvelá aerodynamika kosačky s technológiou MaxAirflow zaručuje úplné naplnenie koša, čo v dôsledku znamená, že kôš nemusíte vyprázdňovať tak často, ako je tomu u konkurenčných kosačiek. Optimálna EasyDrive kokpit sa ľahko prístupnými ovládacími prvkami a príjemným polstrovaním rukoväte ešte viac spríjemňuje prácu pri kosení veľkých trávnatých plôch. Integrované transportné držadlo je ideálny pri preprave kosačky, alebo prenášaní kosačky cez prekážky. Funkcia servisnej polohy umožňuje jednoduchý prístup pri čistení kosačky a šetrí miesto pri jej skladovaní.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Odporúčam

Overený zákazník,

Ochota

Overený zákazník,

rýchle vybavenie - super

Overený zákazník,