AL-KO CSA 2020 Li

AL-KO | Píly | Kód: 113538

Perfektný rez v akejkoľvek výške, bez emisií a nezávisle na elektrickej sieti - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavuje ľahký a obratný Odvetvovacie z radu EASY FLEX.

Dostupnosť
Expedícia do 7 dní
v niektorých prípadoch skôr
99,90 €
83,25 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 100 bodov.

Výškový odvetvovač AL-KO CSA 2020 EASY FLEX - pre pohodlnú údržbu stromov vo Vašej záhrade
S akumulátorovým Odvetvovacie AL-KO CSA 2020 Vám pôjde prerezávanie a odvetvovanie stromov rýchlo od ruky.
S extra dlhým predlžovacím nástavcom Odvetvovacie CSA 2020 dosiahnete pracovnej výšky až 3,5 m. S lištou o dĺžke 20 cm môžete odstraňovať vetvy až do sily približne 10 cm.
S výklopnou lištou Odvetvovacie sa ľahko dostanete aj na ťažko prístupné miesta a docielite vždy perfektne presného a rovného rezu. Vďaka akumulátorovej pohonu je zaistený veľký akčný rádius s voľnosťou pohybu, bez starostí s elektrickým káblom.
Naviac Vám akumulátorový prevádzku zabezpečí bezhlučná, bezemisné a bezúdržbová prevádzka - v akúkoľvek dennú dobu, bez obáv z rušenia Vašich susedov.


Technické detaily: AL-KO Odvetvovacie CSA 2020 EASY FLEX
Robustný lišta značky Oregon s dĺžkou 20 cm a maximálnou šírkou rezu 10 cm zaistí rýchly postup práce a zároveň dobrú ovládateľnosť prístroja.
Vďaka teleskopickému nástavcami a výklopné lište Odvetvovacie CSA 2020 ľahko prispôsobíte akýmkoľvek podmienkam na Vašej záhrade. Pohodlie a bezpečie pri práci napomáha tiež nízkovibračnej elektromotor poslednej generácie. Je výrazne ľahší ako akýkoľvek benzínový motor a tým umožňuje bezpečnú prácu aj vo väčšej výške. Hmotnosť prístroja s akumulátorom je len 3,5 kg.
S plne nabitým akumulátorom radu EASY FLEX Li-Ion 20 V / 2,5 Ah môžete pracovať až 15 minút. Nabíjanie akumulátora trvá ca 50 Minút. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom.
Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých faktorov (teplota, sila vetví atď.).

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo vybavenie

Overený zákazník,

Ďakujem veľmi pekne, som spokojný,dobrá rýchla komunikácia.

Overený zákazník,

Tovar prišiel v poriadku,kupoval som elktrokolobežku Kuggo M2 pro,ale po rozbalení a nabití vyhodilo chyba E1 a nič nefungovalo,napísal som mail ,aký máme…

Overený zákazník,